banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Tartu Hoiu-laenuühistu

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Tartu Hoiu-laenuühistu Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Tartu Hoiu-laenuühistu,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

[ Tartu Hoiu-laenuühistu kontorid ]

Tartu Hoiu-laenuühistu

Tartu Hoiu-laenuühistu on kaasaegne ühistuline finantseerimisasutus, mille tegevus on suunatud oma klientidele finantsteenuste pakkumisele. Tartu Hoiu-laenuühistu on kiirelt, kuid tasakaalukalt arenev rahaasutus, mis pakub oma klientidele soodsat, kvaliteetset ja mugavat hoiustamis-, kindlustusvahendus-, liisingu- ja laenuteenust ning finantsnõustamist. Tartu Hoiu-laenuühistu omanikeks on meie kliendid, kes on ühistu tegevussuuna määrajateks ning omavad õigust teenuste tarbimisel proportsionaalsele osale jaotatavast kasumist.

Visioon

Tartu Hoiu-laenuühistu areneb ühistupangaks ning kujundab Eestis üleüldise, innovaatilise ja edumeelse rahvapanganduse süsteemi, mis võimaldab inimestel olla finantsiliselt sõltumatu.

Missioon

Meie missioon on pakkuda oma liikmetele kõige soodsamat, kvaliteetsemat ning mitmekesisemat pangateenust.

Logo

Tartu Hoiu-laenuühistu logo kätkeb endas elujõulisuse ja ühistegevuse ideed. Terve ja elurõõmus inimene, kelle kohal olevad ümmargused elemendid tähistavad häid mõtteid ja nende teostumist, tegutseb läbi sotsiaalse kapitali poolt pakutavate võimaluste oma majanduslike vajaduste kõige parema rahuldamise nimel.

Teisest küljest võib logo meenutada meie rahvussümbolit rukkilille, mis viitab ühistu kodumaisusele.

Minevikust tänapäevani

Tartu Hoiu-laenuühistu on hilisema Riigivanema professor Jaan Tõnissoni eestvedamisel 1902. aastal ellukutsutud Tartu Eesti Hoiu ja Laenu Ühisuse ajalooline järglane. Ühistu tegevus on taastatud 2006. aastal. Hoiu-laenuühistu juriidiliseks vormiks on tulundusühistu.

Tartu Hoiu-laenuühistu taktikaline eesmärk on koondada hoiustena säästusid omavate liikmete rahalised ressursid ning väljastada need laenudena laenuvajadusega liikmetele. Tartu Hoiu-laenuühistu tegevus on suunatud oma liikmete hüvanguks. Nii ringleb kapital liikmete käes nende vajaduste paremaks rahuldamiseks. Seeläbi suureneb kõigi liikmete investeerimis- ning tarbimisvõimsus.

Tartu Hoiu-laenuühistu on Eesti Hoiu-laenuühistute Liidu ja Eesti Ühistegelise Liidu liige.  Tartu Hoiu-laenuühistu arendab koostööd kodumaiste ning rahvusvaheliste ühistutega, aga ka teiste äriühingutega.

Hoiame oma liikmeid infoga kursis ka Facebooki vahendusel.

 

Lisainfo

Telefonidelt 7407 132; 56 221145
e-posti aadressilt laen@kool.ee
või Tartu Hoiu-laenuühistust

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 4. 11. 2010. 04:31