banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Kus sa soovid oma lapse sünnitada

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Kus sa soovid oma lapse sünnitada Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Kus sa soovid oma lapse sünnitada,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Kus sa soovid oma lapse sünnitada?

Aruta arsti ja ämmaemandaga sünnituskoha valikuvõimalusi. Koos on kergem otsustada, milline koht on just sinu jaoks parim.

Maakonnahaiglate sünnitusosakondades on rahulikum ja vaiksem ning see sobib hästi, kui tervis on korras ja rasedus on kulgenud kõrvalekalleteta. Samas saab seal abi ka enamlevinud terviseprobleemide ja rasedustüsistuste puhul ning perekond ja sõbrad on lähedal.

Naised, kellel on eriti tõsised tervisehäired ja kõrgendatud riskioht suunatakse sünnitama III astme raviasutustesse, milleks on Tartu Ülikooli Naistekliinik, Tallinna Pelgulinna Haigla Sünnitusmaja ja Tallinna Keskhaigla Naistekliinik. Nendes keskustes sünnivad ka kõik enne 34. rasedusnädalat sündinud enneaegsed lapsed.

Sünnitusabi on naistele tasuta. Enamus haiglaid pakub küll lisaks ka tasulisi teenuseid nagu oma ämmaemanda või arsti tellimine sünnituse ajaks, omaette perepalat pärast sünnitust, jms, kuid nende võimaluste kohta küsi teavet juba konkreetsest haiglast.

Eestis on ka kaks erahaiglat, mis pakuvad tasulist sünnitusabi - Kliinik "Elite" Tartus  ja  AS "Fertilitas" Tallinnas.

Allikas: fert-c.ee

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 5. 11. 2010. 02:18