banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Tehnika

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Tehnika Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Tehnika,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

 

Tehnika

AUTOKATALOOG

marke: 111

MOTOKATALOOG

 marke: 59

Cadillac aastast 1903

HRD 1926

Eesti Antiikautode Galerii tegeleb Eestis olevate või kunagi olnud peamiselt enne 1945. aastat toodetud autode tutvustamise ja Eesti varasema autoajaloo uurimisega. Loe edasi »

Virtuaalne Vanatehnikamuuseum - Virtuaalne Vanatehnikamuuseum (VVM) kogub digipilte autodest, mootor-ratastest ja jalgratastest, mida võiks nimetada vanasõidukiteks. Vanasõiduki mõiste on kokkuleppeline ja võiks meie kontekstis tähendada sellist sõidukit, mis on vähemalt 25 aastat vana, mida kasutatakse hobisõidukina ja mille seisukord ei teeks häbi sõiduki omanikule ega selle eksponeerijatele. Sõiduki "kodumaaks" peaks olema Eesti. Loe edasi »

Virtuaalne autode muuseum - Autod aastast 1950 - 1970. Loe edasi »

Virtuaalne mootorrataste muuseum - Motikad alates aastast 1910. Loe edasi »

Ründelennuk Jaguar

Suurim omataoline reaktiivajastu militaarlennukite eestikeelne andmebaas

Kaasatud on hävitajad, pom-mitajad, luurelennukid, pommituslennukid, sõjaväe transportlennukid ning ka transpordi- ja lahingukopterid. Lisaks on oma koha leidnud siin ka lennukeil kasutatav relvastus ning siinkohal oleks olnud imelik jätta puudu-tamata õhusõidukite vastu kasutatavat relvastust. Lennundusega on tihedalt seotud veel lennukikandjad, ne-madki väärisid siin oma kohta. Ära on toodud nende kõigi taktikalis-tehnilised andmed ja taust, arengulugu või kirjeldus. Ei puudu ka joonised ega pildid. Loe edasi »

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 21. 02. 2011. 04:20