banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Seat Cordoba

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Seat Cordoba Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Seat Cordoba,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Seat Cordoba

Üldinfo ] [ Tehnilised andmed ] [ Varustus ] [ Värvivalik ]

Uuel SEAT Cordobal on oluline roll: ta on teenäitaja SEAT-i uude ajastusse, ilmestades SEAT-i uut imidzhit SEAT - auto emoción. Esimene SEAT-i uue ilme esindaja oli uus Ibiza. Walter de Silva disainitud uuel Cordobal on ka suur vastutus margi müügiedus just Põhja-Euroopas, kus Cordoba on alati eriti oluline mudel olnud. Uus Cordoba müüb ennast juba oma sportliku, efektse ja efektse välimusega.

Salsat ja laserit

Uus Cordoba on algusest peale tehtud uut moodi, kasutatud on Audi AG-ga sama tootmistehnoloogiat: laserkeevitus (ei ühtki punktkeevitust), 100% tsinkimine ja väga kvaliteetne ning väikeste tolerantsidega koostetöö. Uus Cordoba on 77 mm pikem, 58 mm laiem ja 19 mm kõrgem, teljevahe on 17 mm pikem.

Disainis on ideemudel Salsa jooned selgelt näha: kõrge, tugev vööjoon spetsiifilise rõhutatud joonega tagarattakoopa kohal, lai iluvõre suure "S"-ga, voolujoonelised topeltesituled klaarklaasi all, ümarad kaitserauad ja väike, aga piisav tagaspoiler koos lisapiduritulega pakiruumiluugi tagaservas. Lõpetuseks olgu märgitud, et sellist laserkeevitus- tehnoloogiat kasutatakse hetkel vaid kolme mudeli tootmisel: SEAT Ibiza ja Cordoba ning Volkswagen Phaeton.

Uudseid materjale

Armatuurlauas kasutataks uut matti plastikut, näidikud on sügaval torujates pesades, keskkonsoolis on suurte mugavate nuppudega Climatronic, CD-boxi saab paigutada kindalaekasse, esiistme all on mugav sahtel, rooli saab reguleerida neljas suunas - tunne on nagu kaks korda kallimas sportlikus keskklassi autos!

Ruumi veelgi rohkem

Uus Cordoba on senisest 117 mm pikem, koguni 58 mm laiem, 17 mm kõrgem, 17 mm suurema teljevahega, rööbe on kasvanud ees/taga 10/14 mm. Kõik sisemõõdud on selgelt kasvanud, nn. mugavusmõõde ehk mõõt pedaalidest tagaistme seljatoeni kasvas koguni 56 mm. Taga on Stella ja Signo mudelitel 3 peatuge ja kolmepunktiturvavööd. Loomulikult saab tagaistme kahes erilaiuses osas alla klappida. Tagaiste on piisav kolmele, pakiruum on samuti 35 l suurem (tavaasendis 485 l, tagaistmed kokkupandult 1140 l), kuid mahutab ikkagi täismõõdus varuratta. Mudelivahetuses oluliselt kasvanud Cordoba on nüüd täiemõõduline pereauto, kuuludes väike-keskklassi uusimate mudelite hulka.

Agile Chassis Concept ja elektrohüdrauliline roolisüsteem Dynamic Steer Response

Martorelli tehnikakeskus arendas välja ACC (Agile Chassis Concept), mis ühendab uudse vedrustuse ja amortisaatorite kombinatsiooni ja uudse roolivõimendi DSR (Dynamic Steer Response), mis reguleerib võimendust vastavalt kiirusele ja sõiduolukorrale! Läbi CAN-Bus elektrisüsteemi saab ta infot auto kiiruse ja rooli pööramise kiiruse kohta ja peenreguleerib jätkuvalt võimenduse intensiivsust. Varustuses on sõltuvalt mudelist ABS+EBV+ESBS, TCS ja ESP+HBA jm.

Varustus on SEAT-i kõrgel tasemel

Stella pakub 185/60R14 rehvid, 2 turvapatja, ABS+EBV+ESBS, el. aknad mugavustoiminguga, puldiga ja topeltlukustusega keskluku, 5-astmelised istmesoojendused, 5 peatuge ja kolmepunktiturvavööd, tulepesurid, soojendusega klaasipesuridüüsid, 4 suunas reguleeritava rooli, 6 suunas reguleeritava juhiistme jne.

Sport lisab Stellale spotrlikumad esi- ja tagaistmed, sportvedrustuse, el. peeglid soojendusega, udutuled ees, kompuutri, 15" valuveljed, nahkrooli ja käigukanginupu, alarmi jne. Signo lisab Stellale el. peeglid soojendusega, udutuled ees, kompuutri, luksuslikuma sisepolstri, nahkrooli ja käigukanginupu, sahtli parempoolse esiistme alla, taha el. aknad jne.

Kõigil SDi ja TDi mudelitel on võimas PTC-lisasoojendus põhivarustuses.

Lisavarustusena saab Xenon-tuled, navigatsioonisüsteemi, vihmasensori Raintronic, 15" või 16"-valuveljed, Cruise Control, el. katuseluugi, nahksisu jne.

Kokku on esialgu valida 14 mudelit, valik laieneb peatselt.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 13. 08. 2012. 02:56