banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Pakkenurgad

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Pakkenurgad Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Pakkenurgad,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

VASTUPIDAVAD LÖÖKIDELE JA SURVELE
RAPPIN pakkenurki toodetakse mitmete kartongikihtide lamineerimise teel. Kartongikihid liimitakse, pressitakse ja vormitakse. Spetsiaalne liim ja tipptasemel lamineerimise tehnoloogia tagavad pakkenurkade kõrge vastupidavuse nii löökidele kui survele.

OMA VABRIKU KARTONGIST
Räpina Paberivabrik valmistab pakkenurki eranditult oma vabrikus toodetud kartongist. Oma kartongi kasutamine tagab toodangu ühtlaselt kõrge kvaliteedi.

100% VANAPABERIST
Loodussõbralike RAPPIN pakkenurkade valmistamisel kasutab Räpina Paberivabrik kartongi, mis on toodetud sajaprotsendiliselt vanapaberist.

SOBIVAD TAASKÄITLUSEKS RAPPIN pakkenurgad on sobivad ka taaskäitluseks.

UUED JA KAASAEGSED TOOTMISSEADMED
Aastal 2005 rakendati Räpina Paberivabrikus töösse tuliuus Prantsusmaal valmistatud täisautomaatne pakkenurkade liin, mis annab püsivalt kõrgkvaliteetset toodangut. Aastal 2006 täiendati liini lisaseadmetega erinevate profiilide valmistamiseks.  Räpina Paberivabrik uuendab tootmistehnoloogiat järjepidevalt, et pakkuda klientidele nende vajadustest lähtuvat toodangut.

ASJATUNDJATE KÄE ALL
Pakkenurkade liini operaatorid on läbinud põhjaliku koolituse. Kutseoskuseid lihvitakse järjepidevalt ning hoitakse end püsivalt kursis tehnoloogia arenguga. Räpina Paberivabriku töötajaid toetab teadmistega ka tippspetsialistist mentor Soomest, ühelt maailma juhtivalt paberitootmismaalt.

ÜHTLASELT KÕRGE KVALITEET
Ühtlase kvaliteediga kartong, tipptasemel lamineerimise tehnoloogia, tänapäeval parim võimalik tehnika ning asjatundlikud operaatorid tagavad toodangu ühtlaselt kõrge valiteedi.

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 18. 08. 2006. 07:36