banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Accent

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Accent Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Accent,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

HYUNDAI ACCENT

Accent: [ Üldinfo ] [ Mõõdud ] [ Tehnilised andmed ] [ Hind ja varustus ] [ Galerii ] [ Videod ] [ Värvivalik ]
[ Kasutaja käsiraamat ]

 

Vorm on uus ja kaasaegne, nimi tuttav ning usaldusväärne. See on Accent, Hyundai keskklassi pereauto. Uus mudel pakub kõiki aastate jooksul järeleproovitud hüvesid, mida olete Hyundai autolt ootama harjunud – töökindlus ja vastupidavus, innovatiivsus ja praktilisus, ohutus ja säästlikkus – uues, pilkupüüdvas vormis.

Väike on nüüd suur

Uusim Accent on vaid veidi suurem oma eelkäijast. Sellele vaatamata leiate eest meeldivalt ruumika salongi. Pereautos on kõik käepärane ja praktilistest vajadustest lähtuv. Accent sobib suurepäraselt teie uueks pereliikmeks, võttes enda kanda hulga olmemuresid, säästes teie aega ja närve. Auto välisilmesse on disainerid lisanud ka sportikku joont.

Kõik, mida soovite, just seal, kus soovite

Accent pole eales olnud stiilsem. Hele, valgusküllane salong, kahes värvitoonis kujundatud armatuurlaud, uksepolstrid ja istmed. Sätendavad metalldetailid annavad väärikust juurde konsoolile ja värske õhu lõõridele. Ning et kõik oleks täiuslik, varustati salong ohtrate panipaikade ja mugavusfunktsioonidega.

Nagu tantsusaal

Accent’i imeliselt avar salong on sümbioosis mugavate istmetega, sõidukvaliteet ja külluslikud mugavusfunktsioonid muudavad pikad sõidud meeldivaks kogemuseks. Pika teljevahe ja nutika kujunduse tõttu on Accent teistest sama klassi autodest pea- ning jalaruumi poolest avaram. Mugavate, korralikult polsterdatud istmete kahetooniline hall või bee˛ riidekate sobitub laitmatult ülejäänud salongi elegantsiga.

Accent äratab ellu aja, mil autojuhtimine oli lõbu


Tänapäeval võib autojuhtimine mõnikord tüütuna tunduda, kuid Hyundai ei arva, et autod peaksid seetõttu igavad olema. Otse vastupidi: meie eesmärgiks on sõidumõnu sädeme lõkkelepuhumine. Accent on selle selgeks näiteks. Uue šassii ja kere jäikus ning tugevus muudavad auto kindlaks ja turvaliseks. Meie insenerid pöörasid erilist tähelepanu müra, vibratsiooni ja rappumise ohjeldamisele. Rool on kerge ja täpne, ABS-ketaspidurid maailmaklassist. Vedrustus ühendab sõidumugavuse ja teelpüsivuse.

Me usume, et just Accent on see ravim, mis naeratuse teie näole toob.

 

 

Loe ka Toomas Vabamäe proovisõidu järgset kommentaari: "Aktsendid paigas" Eesti Ekspress 10.08.2006


5+ garantiipakett tagab autole 5 aastat täisgarantiid ilma läbisõidupiiranguta ja garanteeritud tasuta ööpäevaringse Hyundai Abi 24 h teenuse kogu Baltikumis.
Täpsem info siit .

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 11. 07. 2009. 06:30