banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Matrix

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Matrix Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Matrix,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Matrix: [ Üldinfo ] [ Mõõdud ] [ Tehnilised andmed ] [ Hind ja varustus ] [ Galerii ] [ Videod ] [ Värvivalik ]
[ Kasutaja käsiraamat ]

Hyundai Matrix - eeskujulikult praktiline

Ajad muutuvad ja koos sellega muutuvad ka meie ootused. Matrix on hea näide sellest, et ilu ning praktilisus suurepäraselt ühte autot võivad iseloomustada.
Matrixi kaunis välisdisain on loodud kuulsas Itaalia disainibüroos Pininfarina. Praktiline Matrix on mugav kaaslane, ka on mahukal autol Sulle pakkuda uusi põnevaid omadusi ning kavalaid kohti esemete paigutamiseks.

Uskumatult mahukas

Kui tagaistmed on normaalasendis, on pagasiruumi maht 350 liitrit. Pakkides mõlemad tagaistmed kokku suureneb pagasiruumi maht enam kui kolm korda ehk 1284 liitrile!

Turvalisus eelkõige

Matrix on väga hea näide Hyundai kompromissitust arengusuunast autode turvalisuse vallas. Esimest olulist kaitset pakub Matrixi kere, mis on kriitilistes punktides tugevdatud suure tõmbetugevusega terasega ning moodustab väga tugeva turvapuuri.
Järgmise kaisteliinina asuvad avarii korral tööle turvapadjad ning eesistmete turvavööde eelpingutussüsteem (lisavarustus). Pidurdusjõu tagavad tandemvõimendi ja ventileeritavad ketaspidurid ees. Saadaval on ka ABS elektroonilise pidurdusjõu jagaja.

Täpselt õige temperatuur

Ventilatsiooniavad ning võimas puhur tagavad soojendatud või jahutatud õhu ühtlase jaotumise kogu auto salongis. Lisavarustusena pakume ka konditsioneeri ning salongi õhufiltrit.

Uudsed, mugavad istmed

Uudsed istmesiinid võimaldavad reguleerimist 195mm ulatuses. Istme seljatugesid on võimalik kallutada 23-58 kraadi. Istmete nutikas kokkupakkimise süsteem võimaldab autosse mahutada suuri esemeid.


5+ garantiipakett tagab autole 5 aastat täisgarantiid ilma läbisõidupiiranguta ja
garanteeritud tasuta ööpäevaringse Hyundai Abi 24 h teenuse kogu Baltikumis.

Täpsem info siit.

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 11. 07. 2009. 06:48