banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Grandeur

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Grandeur Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Grandeur,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Grandeur: [ Üldinfo ] [ Mõõdud ] [ Tehnilised andmed ] [ Hind ja varustus ] [ Galerii ] [ Värvivalik ]
[ Kasutaja käsiraamat ]

 

Astu sisse. Vaata üle oma valduste majesteetlikus ja sünnipärane elegants. Tunne end kuningana uue Hyundai Grandeuri roolis.

Kuningriigi pärusaladesse kuulub näiteks veojõukontrolli seade ESP, nahast istmed, aktiivsed peatoed, esimesed ja tagumised külgmisedturvapadjad, 17-tollised veljed ja kahetsooniline kliimakontroll. Energiaallikaks on ökonoomne 3,3l (223hj) V6 mootor. Hyundai Grandeuri keskmine kütusekulu 10,3 l/100 km.

Hyundai Grandeuri iseloomustab perfektne inseneritöö - see on täiusliku kvaliteedi, suurepäraste tehniliste näitajate ning luksuse sümbioos. Klassikaline lihtsus ja veenev jõulisus... see auto on tõeliselt inspireeriv - tee vaid otsus ja lihtsalt sõida, pane Grandeur proovile!

5+ garantiipakett tagab autole 5 aastat täisgarantiid ilma läbisõidupiiranguta ja garanteeritud tasuta ööpäevaringse Hyundai Abi 24 h teenuse kogu Baltikumis.
Täpsem info
siit.

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 11. 07. 2009. 07:02