banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Trajet

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Trajet Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Trajet,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Trajet: [ Üldinfo ] [ Mõõdud ] [ Tehnilised andmed ] [ Hind ja varustus ] [ Galerii ] [ Värvivalik ]
[ Kasutaja käsiraamat ]

Hyundai Trajet on ruumikas ja mitmekülgsete võimalustega kui väikebuss, pakkudes samas suurepärast mugavust ja sõiduauto juhtimisomadusi.

Kuhu Sa täna sõita soovid?

Trajeti standardvarustuses on 7 istet, mis on samas kergelt eemaldatavad. Hyundai Trajet on kõikideks väljakutseteks valmis.

Trajetiga on mugav viia lapsed loodusesse piknikule või sõbrad ja tuttavad mugavale puhkusereisile. Trajet sobib suurepäraselt ka siis, kui soovid vedada suuremõõtmelisi esemeid - keskmise ja tagumise rea istmed saab hõlpsasti kokku panna või mõne kerge liigutusega välja tõsta.

Hyundai Trajet võimalused on laiad, tegemist on praktilise ja usaldusväärse kogupereautoga.

Mootorivalik

  • 2,0 liitrine, 4-silindriline ridamootor (jaoturita süüde, mitmepunkti sissepritse, 16-bitine juhtprotsessor) on oma klassi parimate omadustega ning säästliku juhi jaoks parim valik.
  • 2,7 liitrine DOHC V6 mootor on kerge alumiiniumist korpusega - see tagab mootori suurepärased tööomadused (maksimaalne võimasus: 179hj / 6000p/min) ning optimaalse säästlikkuse.

Turvaline pereauto

Hyundai pakub Trajeti puhul uusimaid aktiiv- ja passiivohutuse süsteeme, mille hulka kuuluvad projektsiooniga esituled (tagavad eredama ja pikema valgusvoo, mis samas ei sega vastusõitjaid), pehmelt ja ohutult avanevad topelt-turvapadjad, 4 kanali ja 4 sensoriga ABS, ketaspidurid ees ja taga (tagavad pideva ja ühtlase pidurdamise ning kiire peatumise), uste tugevdustalad (kasutatud on ülisuure tõmbetugevusega terastalasid, mis on oluliseks turvaelemendiks külgkokkupõrke korral) ning hoolikalt testitud turvakere.

Hyundai Trajeti salongis on rohkesti praktilisi panipaiku - muuhulgas ees kaks kindalaegast, esiustes kohad 1,5l pudelite hoidmiseks, esiistmete all põhjasahtlid ning seljatugedes mugavad klapplauad keskmise rea reisijate jaoks.

5+ garantiipakett tagab autole 5 aastat täisgarantiid ilma läbisõidupiiranguta ja garanteeritud tasuta ööpäevaringse Hyundai Abi 24 h teenuse kogu Baltikumis.
Täpsem info
siit.

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 11. 07. 2009. 06:59