banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

H-1

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: H-1 Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.H-1,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

<> Üldinfo <> Mõõdud <> Tehnilised andmed <> Hind ja varustus <> Galerii <> Värvivalik <> Videod <> Kasutaja käsiraamat <>

H-1 on sõiduk, mille puhul on ühendatud funktsionaalsus, ökonoomsus ja soodne hind. Hyundai H-1 on Eestis saadaval 3-, 6- ja 9-kohalisena.

Kolmekohaline kaubik on puhastverd, väga heade näitajatega tarbesõiduk, mille kahele poole avanevad tagauksed võimaldavad mugavalt kaupa laadida.

Üheksakohaline väikebuss on ideaalne valik juhul, kui korraldate reisijate vedu.

H-1 on ruumikas ja töökindel - kõige tähtsam on, et töö saab tehtud! Tegemist on usaldusväärse "tööhobusega", mis sobib suurepäraselt väiksemate veoste transportimiseks ning mahutab vajadusel kuni 9 inimest.

5+ garantiipakett tagab sõiduautole 5 aastat täisgarantiid ning tarbesõidukitele 3 aastat täisgarantiid ilma läbisõidupiiranguta pluss garanteeritud tasuta ööpäevaringse Hyundai Abi 24 h teenuse kogu Baltikumis.
Täpsem info
siit.

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 3. 08. 2007. 07:24