banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Võrumaa autokoolid

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Võrumaa autokoolid Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Võrumaa autokoolid,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Tugev Partner OÜ Võrumaa Autokool (Võru, Vana-Antsla)

Võru Autom MTÜ (Võru)

 


Uuendustegevus

Goodyeari olemuse südameks on alati olnud uuendustegevus – uute loovate ideede, toodete ja materjalide pidev voog. 1943. aastal rajas ettevõte suure uuringukeskuse, millele kuulub praeguseks juba tuhandeid patente. Goodyeari teadlaste ja inseneride suuremaid leiutisi ei ole kasutatud mitte ainult rehvi- ja autotööstuses, vaid ka tehissüdamete ja kunstliigeste, liimide, mänguväljakute kunstturba ning toiduainete pakkematerjalide tootmisel, kui nimetada ainult mõned tegevusharud.

Nobeli preemia laureaat Paul Flory

Murrangulised uurimustööd

Goodyeari uurimiskeskust kasutas ka näiteks Nobeli preemia laureaat Paul Flory polümeeride uurimiseks. Kahele uurimiskeskuse töötajale on antud Goodyeari medal – Ameerika Keemiaühingu kummivaldkonna kõrgeim auhind, millega austatakse vaid esmaklassilise uuendustegevuse poolest silma paistnud teadlasi ja insenere.

 

 

 

Kummi- ja polümeeriteadus

Tänapäeval töötavad Goodyeari uurimiskeskuses kogu maailma teadlased ja insenerid, kes jätkavad tipptasemel tööd kummi- ja polümeeriteaduses. Oma unikaalsete materjalide ja protsesside väljatöötamise käigus on nad hargnenud sellistesse valdkondadesse nagu arvutiteadus, füüsika, matemaatika, mehaanika, metallurgia jne.

 

  

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 11. 07. 2012. 08:40