banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Viljandimaa autokoolid

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Viljandimaa autokoolid Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Viljandimaa autokoolid,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Autokool Alopex (Viljandi)

Foori Autokool (Viljandi)

LRK Liiklusklubi MTÜ (Viljandi, Paide, Rapla, Tallinn)

Autokool Rool (Viljandi)

MTÜ Viljandi Autom (Viljandi)

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool

Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool 

Karksi-Nuia Gümnaasium 

 

 

Tootemargi Goodyear ajalugu

 Goodyear Tire & Rubber Company alustas oma tegevust 1898. aastal, kui Frank Seiberling ostis oma naisevennalt laenatud raha eest esimese tehase. Kummimaterjal ja puuvill veeti kõikjalt maailmast linna, milles oli vaid väga piiratud raudteeühendus. Seiberling pani ettevõttele nime vulkaniseerimisprotsessi avastaja Charles Goodyeari järgi. Seiberling lõi ka ettevõtte kaubamärgi – tiibadega jala –, mis tähistab siiani sümboolset seost minevikuga.

Kummifirmast...

Vaid 13 töötajaga alustas Goodyear jalgratta- ja vankrirehvide, hobuserauakaitsmete ning pokkeri˛etoonide tootmist. Pärast esimest  tegutsemiskuud oli müügikäive 8246 USD. Koos esimese jalgrattarehvi valmistamisega aastal 1898 algas Goodyeari teekond maailma suurima rehvitootja tiitli poole. See teeniti välja 1916. aastal, mil võeti kasutusele lööklause "Järjest enam inimesi eelistab Goodyeari rehve teistele". 1926. aastaks oli Goodyearist saanud maailma suurim kummitoodete valmistaja.

 

 ... maailmakuulsaks rehvitootjaks

Nende esimeste legendaarsete aastate jooksul kujunes välja ettevõtte olemus, mida tajutakse senimaani igas tegevusaspektis ja suhetes klientidega. Kui vaadelda praegust Goodyeari tootemarki, mida iseloomustavad tuhanded pöördelised avastused, uuendused, leiutised, novaatorlikud ja murrangulised täiustused, siis võite näha ettevõtte julgete, uuendusmeelsete ja kahe jalaga maa peal seisnud loojate varju.

Praegu on Goodyear maailma suurim rehvitootja, kes on esindatud kuuel mandril ja kelle aastane läbimüük ületab 15 miljardit dollarit. Lisaks Goodyeari tootemargile valmistatakse ka teisi kõrgelt hinnatud kaubamärgitooteid nagu Dunlop, Kelly, Fulda, Lee, Sava ja Debica. Muud Goodyeari tootmisüksused (mis pole seotud rehvidega) varustavad autotööstust ja tööstusturgu erinevate kummitoodete ja polümeeridega.

 

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 11. 07. 2012. 11:11