banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Raplamaa autokoolid

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Raplamaa autokoolid Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Raplamaa autokoolid,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Sõidukoolituse OÜ (Rapla)

ERK Autokool OÜ (Rapla)

Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool (Kehtna)

Mati Viin (Vana-Vigala)

Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool (Vana-Vigala)

Jüri Mägi FIE (Jõeaasa, Kohila v)

Raivo OÜ (Vana-Vigala)

Rapla Autokool OÜ

 


Run On Flat: murrang rehviajaloos

Igaühe jaoks on suurim õnnetus see, kui poja tähtsale jalgpallimängule, tütre lõpuaktusele või tulevast karjääri mõjutavale koosolekule sõites läheb kumm tühjaks. Tänu Goodyeari uuele murrangulisele Run On Flati tehnoloogiale võite selle olukorra unustada. Run On Flati rehvidega saab ka pärast torkeaugu tekkimist või rehvi purunemist sõita kuni 80 km. Seega pole tähtis, kuhu te sõidate – Goodyeari Run On Flat viib teid alati kohale.

Rehvi ootamatu tühjaksminek võib kujutada endast autojuhi jaoks ühte hirmsaimat kogemust. Aga kujutage ette rehvi, mis võimaldaks jätkata sõitu ka pärast purunemist, tuleks toime peaaegu igat tüüpi torkeauguga ja viiks teid turvaliselt koju või hooldustöökotta.

Te jõuate oma sihtkohta alati õigel ajal
Run On Flat täidab oma lubadused punktipealt: sellega saab pärast torkeaugu tekkimist või rehvi purunemist sõita kuni 80 km ka siis, kui õhurõhk rehvis on 0. See kõlab uskumatult, aga rehvi servad on nii tugevad, et suudavad kanda auto raskust isegi täiesti tühja rehviga. Kui sõidate seega töölt koju või oma poja tähtsale jalgpallivõistlusele, jõuate tänu Run On Flati tehnoloogiale õigel ajal ja turvaliselt kohale.

 

Ülim turvalisus ja sõidumugavus
Run On Flati rehvidega auto ei satu kunagi kiirteeavariise kummi vigastuse tõttu. Samuti võivad minevikku jääda teeäärsed rehvivahetused ja lõputud tunnid autoabi oodates. Run On Flati rehvid hoiavad teid turvaliselt teel ja kindlustavad teie turvalise jõudmise sihtkohta.

Te võite tühjade rehvidega igaveseks hüvasti jätta
Run On Flat tähistab maanteelsõitmise turvalisuses uut ajastut. Enam ei pea te muretsema, et jääte teele või hilinete tähtsale üritusele torkeauguga autorehvi  või veel hullem, rehvi purunemisest tingitud eluohtliku õnnetuse pärast. Minevikku võivad jääda rehvivahetused teeservas ja lõputud tunnid autoabi oodates. Mis ka ei juhtuks, tänu Run On Flati tehnoloogiale püsite te teel ja jõuate turvaliselt oma sihtkohta.

Kõikide probleem peale teie!
Rohkem kui 70%l juhtidest on mingil ajal autorehv tühjaks läinud. Üle 25% neist polnud suutelised rehvi ise vahetama ja võib julgelt öelda, et ka ülejäänud ei nautinud arvatavasti seda tegevust. Tänu Run On Flati tehnoloogiale jääb kiirteeäärne rehvivahetus minevikku, sest uudne rehv võimaldab sõita turvaliselt hooldustöökotta, kus te saate rehvi kiiresti ja hõlpsalt lasta ära parandada. Lisaks on sõiduki pagasiruumis nüüd tagavararatta arvelt rohkem ruumi!

 

 

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 12. 07. 2012. 08:10