banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Kuressaare autokoolid

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Kuressaare autokoolid Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Kuressaare autokoolid,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Taavo Tenno Autokool OÜ

Kuressaare Ametikooli autokool

 


Ajaloolised suurhetked

Goodyeari rohkem kui sajandipikkuses uuendustegevuses on olnud palju tähtsaid pöördepunkte. Siinkohal mõned neist.

2000 - Micheliniga sõlmitakse leping, mille eesmärk on ühendada Michelini Pax-süsteemi ja Goodyeari EMT-rehvi parimad omadused. Võrdse osalusega ühisettevõtte tegevus hõlmab uurimis- ja arendustegevuse lepinguid, kummagi ettevõtte patentide litsentseerimist ning üleilmse järelturu teenindusvõrgu väljatöötamist.

Koos viie rehvitootjaga avatakse Interneti-põhine ostukeskkond RubberNetwork.com. See kujutab endast lihtsalt juurdepääsetavat reaalajalist veebipõhist platvormi, kus kümned tuhanded ettevõtted saavad osta ja müüa oma tooteid ning vahetada teavet prognooside, varude, arvete, transpordi ja tootekujustuse teemal.

Esmakordselt esitletakse Aquatred 3, mis on uusim populaarse Aquatredi sarja rehv. Võrreldes eelkäijaga on uuel rehvil suurem veojõud märjal ja kuival teekattel, juhitavus, sõidumugavus ning kulumiskindlus.

Goodyearist saab suurim teenusteosutaja raskeveokitele tänu ühisfirma loomisele Treadco-ga. Uus firma ühendab Goodyeari USA raskeveokite rehviteeninduse ja protekteerimis üksused võrgustikku, kuhu kuulub 200 veokite teeninduskeskust ja 77 protekteerimistehast

2001 - Goodyear valitakse ASCARi (ameeriklaste NASCARile võrdväärne asutus Inglismaal) rehvitarnijaks ja ta näitab esmakordselt eurooplastele 275-kilomeetrilise tunnikiirusega ringrajasõitu. Tänu uuendatud vihmarehvile Goodyear Eagle saab võidusõidu esmakordselt läbi viia ka märja ilmaga.

Asutatakse esimene tõeline üleeuroopaline veoautorehvide teeninduskett Truckforce, millega Goodyeari tahab täita endale võetud kohustust tagada veoautorehvide igakülgne hooldus, tugiteenused ja ööpäevaringne rehviabi.

2002 - Goodyear kolib oma ammusest peakorterist Wolverhamptonis Inglismaal uude moodsasse kontorihoonesse ja turustamiskeskusse Erdingtonis Birminghamis. Hoonele antakse nimi TyreFort ja see avatakse ametlikult 5. septembril 2002.

Goodyeari uus rehv Eagle F1 võidab ajakirja Evo Magazine rehvitesti, tõestades, et võidusõidurehvi muster õigustab end ka maanteel.

Goodyear on käivitanud Interneti-põhise rehviteenuse (TireOnlineService) - Goodyear Tires on loonud Interneti-põhise rehviteenuse TireOnlineService, mis avardab Euroopa edasimüüjate võimalusi kiiresti tellimusi esitada ja arveldada ka väljaspool meie teeninduskeskuse tööaega. 

 

2003 - Land Rover toob turule maasturi G4 Challenge, sõiduki, mis on valmis seiklusteks läbi nelja ajavööndi. Goodyear valitakse sõiduki ametlikuks rehvitarnijaks. Maastur hakkab sõitma Wrangler MT/R rehvidega.

Goodyear alustab TireManageri programmiga - TireManager on Interneti-põhine optimeeritud programm, mille eesmärk on parandada Goodyeari müügiesindajate ja klientide teenindamise kvaliteeti. TireManager annab teile silmapilkselt teavet teie autole sobivate rehviparameetrite kohta.

2004 - Goodyear Euroopa veopargiteenus FleetOnlineSolutions - FleetOnlineSolutions on vallutamas veoautotööstust, luues kogu Euroopas uue veoautorehvi hoolduse standardi. FleetOnlineSolutions Interneti-põhine automatiseeritud programm ühendab sujuvalt veoparkide operaatorid, rehvide müügiesindajad ja protekteerijad, võimaldades kõikidel osapooltel vähendada kontorikulusid ja optimeerida rehvide tööiga.

UltraGrip 6 – püsib teel paremini kui teised - Parim eeskuju talviseks sõiduks. UltraGrip 6 seab märjal, lumisel või jäisel teekattel sõites uued sooritusvõime standardid, sest ta tagab suurema turvalisuse, kontrolli, juhitavuse ja haarduvuse (vt 3D-BIS).

HydraGrip – suurepärane haarduvus nii märjal kui ka kuival teekattel - Tänu meie patenteeritud mustritehnoloogiale tagavad need rehvid pidurdamisel palju parema kontakti teega isegi siis, kui see on veest üle ujutatud. Sadagu vihma või paistku päike, HydraGrip viib teid alati turvaliselt koju.

2005 - RunOnFlat - Kuna RunOnFlat on tehnika viimane sõna, jätkub selle põhjalik edasiarendamine. Kuigi tugevdatud rehvist ja TPMSist koosnev põhisüsteem on juba välja töötatud, katsetused läbinud ja kaubanduslikult kättesaadav, on kohe-kohe saabumas veel tehnilisi uuendusi ja täiustusi.

Excellence – uus kolme ülesandega rehv - Turvalisus, mugavus ja hea sooritusvõime. Uudse Excellence'i juures on kasutatud kolme tehnoloogiat, mis tagavad suurima võimaliku turvalisuse, ülimalt hea juhitavuse ja konkurentsitu mugavuse.

 

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 12. 07. 2012. 07:48