banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Võru autokoolid

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Võru autokoolid Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Võru autokoolid,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Tugev Partner OÜ Võrumaa Autokool (Võru)

Võru Autom MTÜ (Võru)

 


Missugune rehv sobib Teie sõidukile?


TireManager

TireManager on Interneti-põhine optimeeritud programm, mille eesmärk on parandada Goodyeari müügiesindajate ja klientide teenindamise kvaliteeti. Kõige sagedamini kõlab müügiesindustes küsimus: "Millist tüüpi ja mis suurusega rehv sobib minu autole kõige paremini?". Meie TireManageri programm pakub Interneti teel vastavalt autotootja soovitustele* kogu Goodyeari tootemarkide alast teavet mis tahes sõiduki kohta.

 

Rehvispetsialist TireManager

*) Rehvide ja velgede soovituslikud kombinatsioonid põhinevad Saksamaa turgu reguleerivatel eeskirjadel. Kuigi esitatud teave on meie poolt hoolikalt läbi töötatud, võib siin esineda vigu ja/või teave ei pruugi kajastada kõige uuemat informatsiooni. Väljaspool Saksamaad elavad kodulehe kasutajad peavad kontrollima rehvide/velgede vastavust oma riigis kehtivatele eeskirjadele. Goodyear ei võta endale vastutust teabe täielikkuse, terviklikkuse ega sisu eest.

 

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 11. 07. 2012. 08:53