banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

ISUZU

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: ISUZU Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.ISUZU,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

 


D-MAX SPACE CAB 2012

D-MAX DOUBLE CAB 2012

D-MAX SPACE CAB

D-MAX DOUBLE CAB

 

Isuzu on Jaapani vanimaid autotehaseid, mis asutati 1916. aastal. Isuzu sai alguse 1893. aastal Tokio Ishikawajima laevaehituskompanii asutamisega.

1922. aastal tootis kompanii edukas koostöös inglise autotöösturi Wolseleyga sõiduauto Wolseley A9 Jaapani valitsuse jaoks. See mudel sai nimeks Isuzu, mida hakati hiljem kasutama automargi nimena. Tehase nimeks sai Isuzu 1934. aastal. Alates 1949. aastast kannab tehas nime Isuzu Motors Limited.

Isuzu Motors Limited peakontor asub Jaapanis, Tokios, Euroopa peakontor ja tehniline keskus aga Saksamaal, Frankfurdis. Isuzul on tehased peale Jaapani ka Tais, USA-s, Indoneesias ja Poolas. Tai on muide suuruselt teine pikapite turg maailmas (1. kohal USA) ning Isuzu on seal olnud aastaid turuliider.

Täna toodab Isuzu maailmaklassi kergkaalu ja kerg-raskekaalu veoautosid ja pikapeid. Nende kõrge kvaliteet on aastatepikkuse uurimustöö ja tehnoloogiaarenduse tulemus. Iga Isuzu toodetud sõiduk on ehitatud mõeldes funktsionaalsusele, mugavusele ja vastupidavusele. Isuzu sõidukeid müüakse edukalt kogu maailmas: Ameerikas, Euroopas, Aafrikas, Hiinas, Lähis-Idas ja mujal.

Lisaks on Isuzu maailmakuulus miljonite vastupidavate, võimsate ja säästlike diiselmootorite valmistajana – ta on moodsa diislitööstuse lipulaevu. Tootes aastas miljon diiselmootorit, on Isuzu maailma suurim diiselmootorite tootja.

See seitsmekümneaastasele kogemusele toetuv uusim diislitehnika on nüüd kättesaadav uutel pikapitel Isuzu D-Max 4x4.
Isuzu toodab diiselmootoreid ka teistele automarkidele: näiteks Saab ja Renault 3,0 V6, Opel Corsa-Astra-Combo 1,7 diislid pärinevad Isuzult, samuti on Isuzu toodetud näiteks Mercruiser 1,7 paadimootor.

Isuzu klientidel on alati põhjust usaldada nende tegevuspõhimõtet „Isuzu tähendab alati parimat“.

PROOVISÕIDUD ehk mida arvab ajakirjandus

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 7. 08. 2012. 03:31