banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Günekoloogi juures

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Günekoloogi juures Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Günekoloogi juures,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

[ SOS-keskus ] [ Küsi arstilt ] [ Korduma kippuvad küsimused ]

Günekoloogi juures

Tavalised lähevad tüdrukud günekoloogi juurde esmakordselt siis, kui nad alustavad suguelu, kuid tegelikult võiks esimese käigu günekoloogi juurde võtta ette juba varem, siis kui algavad menstruatsioonid.

Teismeliseeas muudavad suguhormoonid tüdruku keha tundmatuseni. Kindlasti tekib Sul palju küsimusi, millele saad vastuse günekoloogi juures.

Paljud tüdrukud kardavad oma esimest visiiti günekoloogi juurde. Tavaliselt põhjustab stressi teadmatus: kuidas arsti juures käituda, millised on läbiviidavad protseduurid ning kas need on ka valulikud.

Vältimaks negatiivseid emotsioone seoses günekoloogivisiidiga, tutvu lähemalt Sind eesootava protsessiga.

Usalda oma sisetunnet. Arst ei tee midagi vasti Sinu tahtmist. Võid igal ajal oma meelt muuta ja läbivaatusest loobuda. Kuid suure tõenäosusega ei ole see vajalik. Pärast visiiti oled kindlasti rahulikum, teades, et Sinu tervisega on kõik korras. Järgmine kord ei pea Sa enne arsti vastuvõttu enam pabistama. Kui Sinu tervisega on kõik korras, ei ole günekoloogi juurde tarvis minna enne aastat.


Günekoloogi "tööriistad"

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 6. 11. 2008. 08:55