banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Analüüsid ja läbivaatus

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Analüüsid ja läbivaatus Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Analüüsid ja läbivaatus,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

[ SOS-keskus ] [ Günekoloogi juures ] [ Küsi arstilt ] [ Korduma kippuvad küsimused ]

Analüüsid ja läbivaatus

Suguelundite uurimiseks kasutavad arstid tihti ultraheli. See aitab haigusi paremini diagnoosida. Ultraheliuuringus on suguelundid paremini nähtavad, kui põis on täis. Seetõttu palub arst Sul tavaliselt tulla uuringule täis põiega.

Uuringu läbiviimiseks palub arst Sul lamada. Siis määrib ta Sinu alakõhtu värvitu geeliga ning liigutab aeglaselt ja õrnalt aparaadi sensorit mööda alakõhtu. Günekoloog selgitab Sulle uuringu tulemusi. Vajaduse korral teeb ta ka mõned pildid.

Isegi tänasel tehnikaajastul saab põhilise info tüdruku menstruaaltsükli kohta kätte regulaarselt täidetud tsüklikalendrist. Kui Sa märgid iga kuu üles oma veritsuspäevad, erituva vere hulga ja enesetunde muutused, on see arstile väga kasulik info. Nüüd võid endale luua elektroonilise kalendri internetis!

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 6. 11. 2008. 09:02