banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Süstitavad hormonaalsed vahendid

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Süstitavad hormonaalsed vahendid Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Süstitavad hormonaalsed vahendid,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Kas süsti saamiseks tuleb minna haiglasse?

Süsti peab tegema tervishoiutöötaja. Olenevalt sinu elukohast võib süsti saamiseks pöörduda oma arsti poole või pereplaneerimiskliinikusse. Kust rasestumisvastaseid vahendeid saada

Kas ma jään rasedaks, kui süst jääb vahele?

Olenevalt süsti tüübist tuleb süstida iga kahe või kolme kuu tagant. Süstitud hormooniannusest jätkub vaid 8 kuni 12 nädalaks, nii et kui süst jääb vahele, ei ole sa enam raseduse eest kaitstud.

Mitu süsti võib teha?

Kui sa elad aktiivset suguelu ja ei soovi hetkel lapsi saada, võid süstitava vahendiga jätkata nii kaua, kui soovid, eeldusel, et meetod sulle sobib ning sa käid regulaarselt arsti juures kontrollis.

Kas süstitavad vahendid mõjutavad pikemas perspektiivis viljastumisvõimet?

Pärast süstitava vahendi kasutamise lõpetamist võib olenevalt vahendist viljakuse ja menstruatsioonide taastumine võtta aega kuni aasta.

Kas süstid tõstavad kehakaalu?

Süstitava vahendi kasutamisega võib mõnel naisel kaasneda kehakaalu tõus. Sellisel juhul konsulteerige oma arstiga. Võimalik, et teile sobib paremini mõni muu hormonaalne rasestumisvastane vahend.

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 29. 08. 2007. 07:22