banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

SEAT, Suzuki, Hyundai, Isuzu

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: SEAT, Suzuki, Hyundai, Isuzu Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.SEAT, Suzuki, Hyundai, Isuzu,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Seat on noor bränd ja seetõttu vaba stampidest. Kui Sa tahad nautida elu, jääda iseendaks, eristuda massist – sõita autoga, mis tekitab ülevoolavaid emotsioone, kuid samas on ka ökonoomne ja usaldusväärne igapäevane kaaslane, siis tutvu lähemalt SEAT-iga.

Kuulumine Volkswagen Groupi ja selle sees Audi Brand Groupi (viimase moodustavad sportlikud elustiilimargid – Audi, SEAT ja Lamborghini) tagab uusima tehnoloogilise know-how, üliökonoomsed FSI ja TDI mootorid, esmaklassilise järelteeninduse, **** turvalisuse ja peadisainer Walter da Silva väljatöötatud uue SEAT-i korporatiivse SEAT Line disaini. Seda kõike võrreldava hinnaga, mida küsitakse tavaliste masstoodangu autode eest.


Mii

Ibiza

Ibiza SC


Ibiza ST


Leon


Altea


Altea XL


Altea Freetrack


Exeo


Exeo ST


Alhambra

Vanad mudelid: [ Toledo ] [ Cordoba ]

 

Korporatsiooni 75-aastase ajaloo vältel on SUZUKI Motor Corporation saavut anud rahvusvahelist edu, sest on vankumatult jälginud väärtuslike, kvaliteetsete toodete konstrueerimise ja tootmise poliitikat.

See on võimaldanud klientide muutuvatele vajadustele vastu tulla ning pakkuda neile järjest täiustuvaid tehnilisi uuendusi. Viimase 30 aasta jooksul on tänu disaini- ja tehnoloogiaalasele kogemusele toodetud terve seeria unikaalseid neljarattaveoga maastureid, mis rõhuvad kantavat vaimu ning on kõikjal maailmas saavutanud hinnatud reputatsiooni ja lugupidamise.

[ ALTO ] [ SWIFT ] [ SWIFT Sport ] [ SX4 ] [ JIMNY ] [ GRAND VITARA ]

Vanad mudelid: [ Liana (luukpära) ] [ Liana Sedan ] [ Ignis ]

 

Hyundai korporatsiooni ja Hyundai Motor Company juured ulatuvad ligi 60 aasta tagusesse perioodi. Alates nende esimesest mudelist Ponyst on Hyundai iga aastaga üha enam ja enam panustanud sõiduautode arendamisse, mille ilmekaks väljenduseks on fakt, et Hyundai nime kandvaid sõidukeid võib tänapäeval kohata enam kui 160 riigis üle terve maailma.

Lõuna-Koreas, Ulsanis asuv Hyundai Motor Company on üks suurimaid integreeritud autotööstuskomplekse maailmas. Selle kompleksi juurde kuulub mitu ülimodernset tehnoloogiauuringute keskust ning harutehast nii Hyundai kodumaal Koreas kui ka Euroopas ja Ameerikas. Hyundai on oma kodumaa piiridest juba ammu väljunud sellegagi, et täna ostjateni jõudvaid sõiduautosid disainitakse ning töötatakse lisaks Korea firmadele välja ka Euroopa ja Põhja-Ameerika disaini- ning projekteerimisbüroodes.

Alates 2004. aastast annab Hyundai kõikidele oma sõidukitele 5-aastase, ilma sõidupiiranguta garantii, mis kinnitab hästi toote kvaliteetsust.

i20 ] [ i30 UUS! ] [ i30 CW UUS! ] [ i30 CW ] [ i40 ] [ i40 WAGON ] [ VELOSTER ]
[ ix20 ] [ ix35 ] [ SANTA FE ] [ ix55 ] [ H-1 ]

Vanad mudelid:
[ Getz 3D ] [ Getz 5D ] [ Getz Cross ]  [ Matrix ] [ Grandeur ] [ Trajet ]   [ H1 ] [ Accent ]

 

Isuzu on Jaapani vanimaid autotehaseid, mis asutati 1916. aastal. Alates 1949. aastast kannab tehas nime Isuzu Motors Limited. Isuzu Motors Limited peakontor asub Jaapanis, Tokios. Isuzul on tehased peale Jaapani ka Tais, USAs, Indoneesias ja Poolas.

Täna toodab Isuzu maailmaklassi kergkaalu ja kerg-raskekaalu veoautosid ja pikapeid. Iga Isuzu toodetud sõiduk on ehitatud mõeldes funktsionaalsusele, mugavusele ja vastupidavusele. Isuzu sõidukeid müüakse edukalt kogu maailmas: Ameerikas, Euroopas, Aafrikas, Hiinas, Lähis-Idas ja mujal.

Lisaks on Isuzu maailmakuulus miljonite vastupidavate, võimsate ja säästlike diiselmootorite valmistajana – ta on moodsa diislitööstuse lipulaevu. Tootes aastas miljon diiselmootorit, on Isuzu maailma suurim diiselmootorite tootja.

Isuzu klientidel on alati põhjust usaldada nende tegevuspõhimõtet „Isuzu tähendab alati parimat


D-MAX SPACE CAB 2012

D-MAX DOUBLE CAB 2012

D-MAX SPACE CAB

D-MAX DOUBLE CAB

 

 

 

Kontaktandmed

Kampaaniad

Kasutatud autod

Uudised

Bridgestone Corporation asutati 1931 a. Jaapanis Shojiro Ishibashi poolt. 1988 a. omandati Firestone (suuruselt teine rehvitootja USA-s) ja 1990 a-l loodi Bridgestone/Firestone Europe opereerimaks Euroopa rehviturgudel. Bridgestone Corporation omab 101 tehast üle maailma, neist 46 rehvitehast annab tööd 95000-le inimesele Euroopas, Jaapanis ja Aasias ning nende valmistatav toodang (8000 erinevat tüüpi ja mõõtu rehvid, ehitusmaterjalid, naturaalne ja sünteetiline kumm, õhkpadjad, tekstiil ja fiiber tööstusele) on müügil rohkem kui 150-s riigis. Euroopas asub 6 rehvitehast, mis kõik omavad ISO9001 ja QS9000 kvaliteedisertifikaati – Hispaanias, Itaalias, Prantsusmaal ja Poolas. Loe lähemalt 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 4. 10. 2012. 11:01