banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Kolmeteistkümnes klass

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Kolmeteistkümnes klass Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Kolmeteistkümnes klass,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Kolmeteistkümnes klass

Baltikumis on teismeliste ja ka juba vanemate naiste teadmised pereplaneerimisest vähesed. Läbiviidud uuringute kohaselt ei kasuta iga kolmas naine Eestis, Lätis ja Leedus ühtegi rasestumisvastast vahendit ning tihti ei osata selle põhjust kommenteerida. Niinimetatud 13. klass on meelepea.net`i koolitusprogramm, mille käigus soovitakse noori naisi informeerida rasestumisvastastest meetoditest. Samuti annab see võimaluse oma keha paremini tundma õppida ning saada täiendavaid teadmisi tervisekasvatusest.

Iga kuu lõpus on sul võimalus hinnata oma teadmisi. Kui saad testi hindeks viie, annab Meelespea.net meeskond sulle selle kohta TUNNISTUSE Peale mitme kuist õppimist – semestri lõpul, kutsume sind osalema Kolmeteistkümnenda Klassi lõpueksami. Parimat eksami sooritajat ootab eriline auhind. Nii, et kiirusta!

Kolmeteistkümnendas Klassis on ka “Pikk vahetund” kus sa saad teistega jagada kogemusi kontratseptsiooni üle või lihtsalt lobiseda. Jää meiega!

Kell! KOLMETEISTKÜMNENDA KLASSI õpilasi palume klassi!

  • Puberteet - Alustuseks räägime sinu kehast ja muutustest, mis sellega toimuvad või hakkavad toimuma. Kui sa küpsed kehaliselt, muutub su keha ja suguelundkonna arenedes oled võimeline rasestuma. Mõned nendest muutustest toimuvad keha pinnal ja on seega nähtavad. Teised toimuvad sinu kehas sees, niisiis ei saa sa neid näha.
  • Uuenduslik. Lõõgastav. Võluv - Terved, siidised ja paksud juuksed on alati moes. Kahjuks ei saa kõik meist sellise ehte üle uhkust tunda. Vahel pole ka kallitest juuksehooldusvahenditest abi. Kolmeteistkümnenda klassi uutest õppetükkidest saate teada, mis juuste ilu mõjutab.
  • Kas esimese vahekorra ajal tasub kasutada kaitsevahendeid? - Täna on matemaatika, bioloogia, keemia ja distsipliini tunnid. Saame teada, millega tüdrukud riskivad, kui nad esimese vahekorra ajal kaitsevahendeid ei kasuta.
  • Märts. Esimene pill - Kolmeteistkümnenda klassi märtsikuu bioloogia, keemia ja matemaatika tundide teemaks on rasestumisvastased tabletid.
  • Tet-a-tet - Testi ennast. Kuidas sulle sobivad pillid, mida praegu kasutad?

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 21. 02. 2011. 03:04