banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpe



turvakood

lapsevanem-logo.gif

Topauto kontaktandmed

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Topauto kontaktandmed Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Topauto kontaktandmed,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

AS Topauto
Sõpruse pst 18c          
10615 Tallinn
reg kood 10001166
tel 667 5500 / 667 5555
faks 667 5501
e-mail topauto@topauto.ee
 
  uute autode müük 667 5511
kasutatud autode müük 667 5599
hooldus 667 5533
varuosad 667 5544
raamatupidamine 667 5566
  Lahtiolekuajad
Uute ja kasutatud autode müük
E-R 9-18
L 10-15
Hooldus ja varuosad
E-R 8-18
L 9-15

Administratsioon

 
Marju Heinla
administraator
tel 667 5500 / 667 5555
e-mail marju.heinla@topauto.ee
Kärt Parbo
personalispetsialist-juhiabi
tel 667 5550
e-mail kart.parbo@topauto.ee
Meelis Pajumägi
regionaaljuht
tel 667 5505
GSM 51 17 262
e-mail meelis.pajumagi@topauto.ee
Aivar Unt
tegevjuhi asetäitja
tel 667 5555
e-mail aivar.unt@topauto.ee
 
Felor Pärnpuu
tegevjuht
tel 667 5555
e-mail felor.parnpuu@topauto.ee

 

Müük

UUED AUTOD tel 6675 511, faks 667 5501
 
Heidi Säästla
müügiassistent
tel 667 5516
e-mail heidisa@topauto.ee
Anna-Liisa Annus
müügiassistent
tel 667 5515
GSM 53 059 898
e-mail anna-liisa.annus@topauto.ee
Rauno Kalbus
müügikonsultant
tel 667 5512
GSM 52 76 951
e-mail rauno.kalbus@topauto.ee

  
Margus Ulm
müügikonsultant
tel 667 5513
GSM 51 23 773
e-mail margus.ulm@topauto.ee
Ain Kraam
müügikonsultant
tel 667 5520
GSM 53 000 966
e-mail ain.kraam@topauto.ee
 
Piret Priimägi
turundusspetsialist
tel 667 5518
GSM 51 86 828
e-mail piret.priimagi@topauto.ee
Sulev Saar
müügiosakonna juhataja
tel 667 5510
GSM 51 45 818
e-mail sulev.saar@topauto.ee
 

KASUTATUD AUTOD tel 667 5599, faks 667 5597

 
Janno Vospert
müügikonsultant
tel 667 5591
GSM 50 79 904
e-mail janno.vospert@topauto.ee
 
Marianna Voronina
müügikonsultant
tel 667 5590
GSM 54 005 054
e-mail marianna.voronina@topauto.ee
 
Erkki Ots
müügidirektor
tel 667 5555
e-mail erkki.ots@topauto.ee
 

Müügijärgne teenindus

HOOLDUS tel 667 5533 e-mail teenindus@topauto.ee
 
Mikko Pilt
hooldusnõunik
tel 667 5533
GSM 52 20 246
e-mail mikko.pilt@topauto.ee
Margus Pent
hooldusnõunik
tel 667 5533
GSM 52 11 685
e-mail margus.pent@topauto.ee
Dan Mustjatse
hooldusnõunik
tel 667 5533
GSM 53 087 728
e-mail dan.mustjatse@topauto.ee
Rein Eelmäe
hooldusnõunik
tel 667 5533
GSM 57 501 255
e-mail rein.eelmae@topauto.ee
 
Margus Varjola
tehniline konsultant
tel 667 5533
GSM 56 980 961
e-mail margus.varjola@topauto.ee
Sergei Rudenko
tehniline konsultant
tel 667 5533
GSM 52 23 560
e-mail sergei.rudenko@topauto.ee
 
Lauri Matikainen
hooldus- ja garantiinõunik
tel 667 5539
GSM 52 58 336
e-mail lauri.matikainen@topauto.ee
Martin Mesilov
garantiinõunik
GSM 59 123 827
e-mail martin.mesilov@topauto.ee

KERETÖÖD tel 667 5535

 
Meigo Lootus
keretööde nõunik
tel 667 5535
GSM 51 68 478 
e-mail meigo.lootus@topauto.ee
Risto Onna
keretööde nõunik
tel 667 5534
GSM  55 635 965 
e-mail risto.onna@topauto.ee
 
 
 

VARUOSAD tel 667 5544, faks 667 5541  e-mail varuosad@topauto.ee

 
Indrek Härm
müügikonsultant
tel 667 5543
GSM 51 04 785
e-mail indrek.harm@topauto.ee
Priit Kumel
vanemmüügikonsultant
tel 667 5548
GSM 51 73 441
e-mail priit.kumel@topauto.ee
Ruslan Pleshanov
müügikonsultant
tel 667 5545
GSM 53 40 7220
e-mail ruslan.pleshanov@topauto.ee
Liivar Lehis
müügikonsultant
tel 667 5549
GSM 50 31 431
e-mail liivar.lehis@topauto.ee

 
Aivar Kägu
varuosade müügijuht
tel 667 5546
GSM 51 62 837
e-mail aivar.kagu@topauto.ee
Janel Sell
teeninduse juht
tel 667 5530
GSM 50 78 320
e-mail janel.sell@topauto.ee
 
 
 

Raamatupidamine

 
Regina Oroperv
raamatupidaja
tel 667 5562
e-mail regina.oroperv@topauto.ee
Regina Kesküla
pearaamatupidaja
tel 667 5561
e-mail 
regina.keskula@topauto.ee
Kristina Epner
finantsjuht
tel 667 5555
e-mail kristina.epner@topauto.ee
 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 11. 07. 2012. 03:06