banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Kuld kui kingitus

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Kuld kui kingitus Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Kuld kui kingitus,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Kuld kui kingitus

MILLAL KULDA KINKIDA
Lisaks turvalisele hoiustamisviisile on kuldmündid ja -plaadid ka ilus kingitus näiteks lapse sünni või koolilõpetamise puhul, aga ka sünnipäevaks, juubeliks, jõuludeks, pulmadeks ja muudeks tähtpäevadeks. See on hea kingiidee nii inimesele, kel kõik vajalik juba olemas kui ka neile, kes alles elu alustamas.

INVESTEERIMISKULD vs. EHTEKULD
Investeerimiskulla eeliseks kuldehete ees on käibemaksu-vabadus ja hind. Näiteks tavalise 585 prooviga kuldketi (sisaldab 58,5% kulda) juurdehindlus kipub olema 200%, aga 999.9 prooviga investeerimiskulla (sisaldab 99,99% kulda) vahendustasu algab 6%-st.

Soovi korral on võimalik lasta kullasseppal investeerimiskuld üles sulatada ning segada teiste ainetega, et saada ehtekulda. 1g investeerimiskulda (prooviga 999,9) annab üle 1,7 g ehtekulda (prooviga 585).

KULDMÜNDID
Pakume laia valikut kuldmünte - USA, Lõuna-Aafrika Vabariigi, Kanada, Austria, Austraalia ja Hiina. Austraalia müntidest on saadaval ka Austraalia Lunarid, mille ühel küljel on Idamaade kalendri kujutised (nt hetkel on roti-aasta ja valmistatakse roti kujutisega münte). Lunarid on populaarne kingitus eelkõige lastele ja lastelastele, kuna saab valida lapse sünniaasta kujutisega mündi.

Münte on kaaluga 1/20 oz kuni 1 kg. Kõik mündid on kohapeal saadaval ning lisaks saab osta ka kinkekarpe.

KULDPLAADID / KANGID
Kuldplaatidena pakume Šveitsi firma PAMP toodangut, plaadid on saadaval kaaluga 1 g kuni 500 g. Eritellimusena saab osta ka kuni 400-untsiseid ehk 12,5 kg kange. Plaatidel on kujutatud õnnejumalanna Fortuna.

RARITEEDID
Pakume ka ülivähe toodetud rariteetseid münte ja mündikomplekte, enamus rariteete on toodetud vaid 150 kuni 500 tk. Näiteks hetkel laosolevatest rariteetidest on huvitavaim Austraalia Prospector Collection 2004, sest see sisaldab kuldmünti aastast 1904 ja neid on vaid 150 tk!

HIND
Pakume väga paljudes eri suurustes kuldmünte ja -plaate, mis võimaldab igaühel endale sobiva hinnaga toote leida. Kõige väiksem kuldtoode on 1-grammine kuldplaat, mis maksab u. 450 EEK, kõige suurem toode on 1 kg kuldmünt, mille hind on u. 305.000 EEK.

Kuldmüntide ja -plaatide hind on kõikuv ja sõltub maailmaturu kulla hinnast. Kulla hinna aluseks oleme võtnud Londoni ja Šveitsi investeerimiskullaga kauplevate suurfirmade hinnad, millest Tavid hoiab oma hinnad soodsamad.

KULD ON LIKVIIDNE
Investeerimiskuld on likviidne, ostame kuldmünte ja -plaate ka tagasi.

KUST KULDA OSTA JA TÄPSEMAT INFOT KÜSIDA
Küsimuste korral palun helistage telefonil 1771, 6279900 või kirjutage tavid@tavid.ee.

Kogu olemasolev kuldtoodete valik on saadaval AS Tavidi peakontoris Aia 5, Tallinn. Kui soovite mõnd konkreetset toodet osta teistest filiaalidest, siis palun helistage kindluse mõttes ette.

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 24. 03. 2008. 07:43