banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Rasestumisvastaste vahendite päeva patroon on Kelly Osbourne

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Rasestumisvastaste vahendite päeva patroon on Kelly Osbourne Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Rasestumisvastaste vahendite päeva patroon on Kelly Osbourne,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

[ Sinu elu ] [ Vaata videosid ] [ Rasestumisvastaste vahendite päeva patroon on Kelly Osbourne ]
[ Rahvusvahelise rasestumisvastaste vahendite päev ]

Rasestumisvastaste vahendite päeva patroon on Kelly Osbourne

26. septembril tähistavata rahvusvahelise rasestumisvastaste vahendite päeva selleaastane patroon on Kelly Osbourne. “Sinu keha, sinu elu, sinu valik” tunnuslausega kampaania eesmärk on noorte informeerimine, et neil oleks võimalik rasestumisvastaste vahendite osas teadlikke valikuid teha.

“Rahvusvaheline rasestumisvastaste vahendite päev on oluline seetõttu, et see annab noortele teadmised, mis võimaldavad neil rasestumisvastaseid vahendeid puudutavaid valikuid teha. Suhete ja seksiga seotud pingeid ja probleeme on noortel palju, kuid rasestumisvastase kaitse osas on minu sõnum lihtne: see on sinu elu, sinu keha ja sinu valik,“ sõnas Kelly Osbourne. "Kui lapse saamine pole hetkel plaanis, siis räägi oma partneri ja arstiga ning valige koos välja sobivaim rasestumisvastane meetod, et saaksite lapse siis, kui seda kõige enam ootate.”

Rahvusvahelist rasestumisvastaste vahendite päeva tähistatakse oodatavalt üle 70 riigis üle maailma erinevate üritustega, sealhulgas teavitusüritused koolides ja ülikoolides, internetipõhised viktoriinid, raadiosaated, raamatuesitlused, T-särgi kujundamise võistlused, heategevusüritused, teavituskampaaniad ööklubides jms. Lisaks on rahvusvahelisest rasestumisvastaste vahendite päevast teavitatud ka tervishoiutöötajaid, meditsiiniõdesid ja pereplaneerimiskliinikuid. Kampaania raames jagatakse tervishoiutöötajatele informatiivseid õppematerjale, mida konsultatsioonidel kasutada. Materjalide hulgas on rasestumisvastaste vahendite teejuht, mis sisaldab infot, kust ja kuidas rasestumisvastaseid vahendeid saada.

Rahvusvahelist rasestumisvastaste vahendite päeva 2008 toetavad Kelly Osbourne ja kuus rahvusvahelist ja piirkondlikku seksuaal- ja reproduktiivtervisele pühendunud organisatsiooni: Marie Stopes International; the Population Council; the European Society of Contraception and Reproductive Health; the International Federation of Pediatric and Adolescent Gynecology; Centro Latinoamericano Salud y Mujer; ja Asia Pacific Council on Contraception. Kampaania sponsor on Bayer Schering Pharma.

Rohkem infot rasestumisvastaste vahendite, seksuaaltervise ja kampaania ürituste kohta leiate veebilehelt
http://www.your-life.com

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 31. 05. 2010. 14:30