banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Rasestumisvastased vahendid imetamise ajal

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Rasestumisvastased vahendid imetamise ajal Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Rasestumisvastased vahendid imetamise ajal,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

[ Rasedus ]

Hormonaalsed rasestumisvastased vahendid imetamise ajal

Hormonaalsed rasestumisvastased vahendid ei ole imetavate naiste jaoks valikmeetod. Siiski on võimalik kasutada ainult progestiini sisaldavaid preparaate.

Minipilli (ainult progesiini sisaldav pill) tuleb võtta korrapäraselt iga 24 tunni järel. Kuigi väga väikesed progesiiniannused erituvad rinnapiima, ei kahjusta need last. Pille, kus on koos östrogeen ja progestiin (kombineeritud suukaudne rasestumisvastane vahend), ei soovitata imetavatele naistele, sest östrogeenid pärsivad piima tootmist.

Emakasisest vahendit on võimalik paigaldada 6–8 nädalat pärast sünnitust, niipea kui emakas on saavutanud oma normaalse suuruse. See on väga tõhus rasestumisvastane vahend. Vahend kujutab endast T-kujulist plastikust eset, mis sisaldab hormoonireservuaari. See paigaldatakse emakaõõnde, kus pidevalt kuni 5 aasta jooksul erituvad väikesed progestiiniannused.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 3. 03. 2009. 05:41