banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Neitsinahk

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Neitsinahk Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Neitsinahk,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Neitsinahk

Neitsinahal ei ole bioloogilist ülesannet. See on evolutsiooniline jäänuk. Tegelikult ei ole mõnedel naistel üldse neitsinahka.

Neitsinahk rebeneb kas esimese suguühte ajal (defloratsioon) või enne seda (nt sportides, pettingu ajal, tampoone kasutades).

Tüdruku neitsinaha seisund ei ütle seetõttu midagi tema süütuse kohta.

Kui neitsinahk on esimese suguühte ajal veel terve, võib peenise sisestamisel tekkida väike veritsus, sest neitsinahk venib ja rebeneb. Varem usuti, et igal tüdrukul tekib esimesel suguühtel veritsus, kuid see on müüt.

Neitsinahk on meditsiinilises mõttes oluline ainult siis, kui selles puudub avaus (avamata neitsinahk) ja menstruatsiooniveri ning tupesekreet kogunevad selle taha. Sellisel juhul eemaldab arst neitsinaha väikese protseduuri abil. Eriti harvadel juhtudel on neitsinahk nii tugev ja tihke, et seda ei ole võimalik venitada ega rebestada. Ka sellistel juhtudel saab selle arsti juures eemaldada.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 3. 03. 2009. 05:47