banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Rasestumisvastase plaastri kolmas faas

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Rasestumisvastase plaastri kolmas faas Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Rasestumisvastase plaastri kolmas faas,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Bayer Schering Pharma alustab uuendusliku väikeseannuselise rasestumisvastase plaastri kolmanda faasi uuringutega.

5.05.2009 teatas Bayer Schering Pharma AG, et alustab naistele mõeldud uuendusliku rasestumisvastase plaastri kolmanda faasi uuringutega. Plaaster sisaldab väikeses annuses etinüülöstradiooli ja gestodeeni kombinatsiooni.

Alates 2009. aasta maist värvatakse kahte ülemaailmsesse uuringusse umbes 3300 naist, et hinnata plaastri rasestumisvastase toime usaldusväärsust. Uuele plaastrile kavatsetakse kogu maailmas müügiluba taotleda. Esimene taotlus on planeeritud 2012. aastaks.

“Bayer Schering Pharma ootab kannatamatult meie uue plaastri kolmanda faasi uuringute alustamist. See saab olema kõige pisem, kõige väiksema hormooniannusega ja ainuke läbipaistev naistele mõeldud rasestumisvastane plaaster turul,” ütles Bayer Schering Pharma naiste tervishoiu osakonna juhataja dr Phil Smits. “Me usume, et need omadused muudavad plaastri alternatiivseid hormonaalseid rasestumisvastaseid meetodeid otsivate naiste jaoks sobivaks.”

Plaaster asetatakse kehale kord nädalas, st kolm plaastrit ühe tsükli (21 päeva) jooksul, üks nädal on plaastrivaba. Kasutamise lihtsus muudab toote tarvitamise mugavaks ja seetõttu võib oletada head kasutamisskeemi järgimist.

Bayerist

Bayer Group on ülemaailmne ettevõte, mis tegutseb tervishoiu, toitumise ja kõrgtehnoloogiliste materjalide alal. Saksamaal Leverkusenis asuv Bayer HealthCare’i tütarettevõte Bayer AG on üks maailma juhtivaid uuenduslikke firmasid tervishoiu ja meditsiinitoodete valdkonnas. Ettevõte ühendab loomade tervishoiu, käsimüügitoodete, diabeediravi ja farmaatsiaosakondade ülemaailmset tegevust. Farmaatsiatööstus tegutseb Bayer Shering Pharma AG nime all. Bayer HealthCare’i eesmärk on avastada ja valmistada tooteid, mis parandavad inimeste ja loomade tervist üle maailma. Rohkem teavet leidub internetileheküljel www.bayerhealthcare.com .

Bayer Schering Pharma on maailmas juhtival kohal olev spetsialiseerunud farmaatsiaettevõte. Selle teadusuuringud ja äritegevus keskenduvad järgmistele aladele: diagnostilised piltuuringud, üldmeditsiin, erimeditsiin ja naiste tervishoid. Bayer Schering Pharma eesmärk on uuenduslike toodetega saavutada liidrikoht spetsialiseerunud turgudel üle maailma. Uute ideedega soovib Bayer Schering Pharma anda panuse meditsiini arengusse ja püüdleb elukvaliteedi parandamise poole. Rohkem teavet leidub internetileheküljel www.bayerscheringpharma.de

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 13. 05. 2009. 06:33