banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Looduslikku hormooni vabastav pill

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Looduslikku hormooni vabastav pill Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Looduslikku hormooni vabastav pill,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Esimene looduslikku hormooni vabastav pill jõudis müügile

14.05. 2009. Bayer Schering Pharma AG toob maikuus viies Euroopa riigis turule uue suukaudse rasestumisvastase preparaadi, millest naise organismis vabaneb östradiooli, mis on identne naise kehas toodetava östrogeeniga.

Tegemist on esimese uue klassi suukaudse kontratseptiiviga, millest vabaneb östradiooli, mis on identne naise kehas toodetava östrogeeniga. Viimase 50 aasta jooksul on suukaudsete rasestumisvastaste preparaatide jaoks välja töötatud mitmeid uusi progestiine, kuid östrogeenne komponent – etinüülöstradiool - on jäänud samaks. Uus, naise kehaga harmoonias olev pill avab naistele uue võimaluse suukaudsete rasestumisvastaste preparaatide valikus.

“Oleme väga rõõmsad, et saame nüüdsest kõigi Euroopa naisteni tuua oma – uusima innovatiivse toote rasestumisvastaste preparaatide turul,” ütles Bayer Schering Pharma allüksuse Women`s Healthcare osakonnajuhataja dr Phil Smits. „Naise tervist edendavate toodete ülemaailmse turuliidri ja teadusuuringutega tegeleva ettevõttena oleme pühendunud uute toodete väljatöötamisele ja olemasoleva tootevaliku parandamisele. Meie eesmärgiks on pakkuda naistele nende vajadustele vastavaid rasestumisvastaseid preparaate.“

Uus pill sisaldab östradioolvaleraadi ja progestiin dienogesti kombinatsiooni. Östradioolvaleraat muutub ainevahetuse käigus samaks östrogeeniks, mida toodavad naise munasarjad. Pillidel on ainulaadne dünaamiline annustamisre˛iim, mis on väljatöötatud selleks, et naine saaks kogu tsükli ajal õige koguse hormoone. See tagab usaldusväärse rasestumisvastase toime ja hea kontrolli menstruaaltsükli üle.

Siiani ei ole östradiooli sisaldavate suukaudsete rasestumisvastaste preparaatide kasutamisel õnnestunud saavutada rahuldavat tsüklikontrolli. Uue pilli kliinilised uuringud on näidanud, et uus ravimikombinatsioon tagab samaväärse tsüklikontrolli, mida täheldati 20 µg etinüülöstradiooli sisaldavate suukaudsete rasestumisvastaste preparaatide kasutamisel.

Bayer Schering Pharma uurib võimalusi uut pilli kasutada ka raske ja/või pikaajalise menstruaalvereerituse raviks naistel, kellel ei esine haiguslikke seisundeid ja kes soovivad kasutada suukaudseid rasestumisvastaseid preparaate. Täiendava näidustuse heakskiitmine oleks teine oluline teetähis – ühtegi teist suukaudset rasestumisvastast preparaati ei ole selle näidustuse raviks veel heaks kiidetud.

Alates 2009. aasta sügisest tuuakse see innovaatiline ja kauaoodatud pill müügile ülejäänud Euroopa riikides (sh ka Eestis).

Bayer

Bayer Group on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb tervishoiu, taimekaitse ja kõrgtehnoloogiliste materjalide alal. Saksamaal Leverkusenis asuv Bayer AG tütarettevõte Bayer HealthCare on üks maailma juhtivaid uuenduslikke firmasid tervishoiu ja meditsiinitoodete valdkonnas. Ettevõte ühendab Animal Health’i, Consumer Care’i, Diabetes Care’i ja Pharmaceuticals’i ülemaailmset tegevust. Farmaatsiatööstus tegutseb Bayer Shering Pharma AG nime all. Bayer HealthCare’i eesmärk on välja töötada ja valmistada tooteid, mis parandavad inimeste ja loomade tervist üle maailma. Rohkem teavet leidub internetileheküljel www.bayerhealthcare.com.

Bayer Schering Pharma

Bayer Schering Pharma on maailmas juhtival kohal olev spetsialiseerunud farmaatsiaettevõte. Selle teadusuuringud ja äritegevus keskenduvad järgmistele aladele: diagnostiline visualiseerimine, üldmeditsiin, erimeditsiin ja naiste tervishoid. Bayer Schering Pharma eesmärk on uuenduslike toodetega saavutada liidrikoht spetsialiseerunud turgudel üle maailma. Uute ideedega soovib Bayer Schering Pharma anda panuse meditsiini arengusse ja püüdleb elukvaliteedi parandamise poole. Rohkem teavet leidub internetileheküljel www.bayerscheringpharma.com.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 6. 07. 2009. 08:08