banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Looduslik antibeebipill jõuab Inglismaal müügile

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Looduslik antibeebipill jõuab Inglismaal müügile Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Looduslik antibeebipill jõuab Inglismaal müügile,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Looduslik antibeebipill jõuab Inglismaal müügile

08.06.2009 teatas The Sun, et Inglismaal tuleb müügile esimene „looduslik“ antibeebipill, mis lubab vähendada seniste pillide kõrvaltoimeid. See võib teha lõpu peavaludele, meeleolu kõikumisele ja vereklompide tekke suurenenud riskile, mis paljusid naisi rasestumisvastaste tablettide juurest eemale peletavad. Lisaks lubavad uued antibeebipillid senisest lühemaid ja valutumaid menstruatsioone.

Uus harmooniapill, mida on katsetatud ligi 3000 naise peal, põhineb östrogeeni-nimelise hormooni teatud tüübil, mis on identne kehas leiduvaga. Siiani on teadlased kasutanud sünteetilist hormooni, mille koostis ei ole muutunud alates sellest, kui rasestumisvastased tabletid 50 aastat tagasi esmakordselt turule toodi.

Antibeebipillide toime põhineb sellel, et need muudavad keha hormonaalset tasakaalu, takistades uue munaraku vabanemist munasarjadest. Rasestumisvastaseid tablette kasutab ligi kolmandik briti naistest, kuid küsitluse järgi eelistaks 75 protsenti neist looduslikumat alternatiivi.

Naiste tervise asjatundja dr Annie Evans tervitas eile õhtul uut antibeebipilli, mille tootja on ravimihiid Bayer Schering Pharma. Ta sõnas: „Mulle valmistab muret naiste arv, kes ei kasuta tõhusaid rasestumisvastaseid vahendeid nendega kaasneda võivate kõrvaltoimete tõttu.“ „Paljudele naistele meeldib mõte antibeebipillidest, mis toodavad keha omadega identseid hormoone,“ kommenteeris Evans ja lisas: „Tänapäeva naiste jaoks ei ole tõhusus ainus eesmärk - nende jaoks on oluline ka elukvaliteedi paranemine.“

Originaalartikkel: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2468970/Natural-pill-launched.html

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 6. 07. 2009. 08:12