banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Rasestumisvastased vahendid

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Rasestumisvastased vahendid Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Rasestumisvastased vahendid,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Rasestumisvastased vahendid vähendavad CO2 heitmeid

09.09.2009 avaldas portaal UPI Briti teadlaste värske raporti, mis näitas, et rasestumisvastased vahendid on märksa odavam viis CO2 heitmete vähendamiseks kui tavapärased rohelised tehnoloogiad.

Londoni Majanduskooli koostatud raporti järgi on iga rasestumisvastastele vahenditele järgmise 40 aasta jooksul kulutatud $6.63 CO2 heitmete vähendamise osas niisama tulemuslik kui $31.48, mis kulub keskkonnasõbralikule tehnoloogiale, teatas ajaleht Daily Telegraph kolmapäeval.

„On ilmselge, et heitmete koguhulk sõltub nii nende tootjate arvust kui ka üksikisikute individuaalsest toodetavast heitmekogusest,“ ütles Roger Martin, Londoni Majanduskooli Optimaalse Rahvaarvu Fondi eesistuja.

Martini sõnul ei saa heitmete hulk väheneda, kui rahvaarv jätkab kasvamist.

ÜRO andmed viitavad sellele, et pereplaneerimine võib vähendada planeerimata sündide arvu 72 protsendi võrra ning kahandada maailma rahvaarvu 2050. aastaks 8,64 miljoni kuni poole miljardi inimese võrra.

http://www.upi.com/Science_News/2009/09/09/Contraception-can-reduce-carbon-emissions/UPI-98591252522065/

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 22. 09. 2009. 18:23