banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Seksuaalset karskust õpetavad kooliprogrammid ei tööta

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Seksuaalset karskust õpetavad kooliprogrammid ei tööta Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Seksuaalset karskust õpetavad kooliprogrammid ei tööta,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Seksuaalset karskust õpetavad kooliprogrammid ei tööta

07.11.2009

Analüüsi viisid läbi 19 eksperti USA riiklikust haiguste kontrolli ja ennetuse keskusest (Centers for Disease Control and Prevention, CDC). Eesmärgiks oli anda tõendipõhine hinnang USA koolides õpetatavatele ja valitsuse poolt rahastatavatele karskust propageerivatele programmidele.

„Terve mõistus on lõpuks tagasi pöördunud tervisepoliitika juurde, kommenteeris James Wagoner noorteorganisatsioonist Advocates for Youth. “Ekspertide analüüs näitab selgelt, et seksuaalõpetus, mis õpetab noori reaalselt probleeme vältima, töötab. Riigi raha tuleks kasutada ainult sellistele programmidele, millest ka kasu on,” lisas ta.

USA kongress peab varsti otsustama, kas jätkata riiklikku toetust eelmise, George Bushi administratsiooni, poolt läbi surutud karskusepõhistele programmidele või rahastada programme, mis õpetavad teismelistele rasestumisvastaste vahendite kasutamist ning hoidumist seksuaalsel teel levivatest haigustest.

Originaalartikkel: The Washington Post, 07.11.2009

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 24. 11. 2009. 14:36