banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Nüüd oled ema

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Nüüd oled ema Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Nüüd oled ema,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Soovime õnne emakssaamise puhul!

[ Ema, aga ühtlasi naine ] [ Seksuaalelu jätkamine ] [ Tagasijõudmine raseduseelsesse vormi ]
[ Rasestumine peale sünnitust ] [ Soovitusi seksuaalelu parandamiseks ] [ Seitse head põhjust seksimiseks ]

Õnnitleme lapse sünni puhul! Pärast kuudepikkust ootamist oled nüüd ametlikult emaks saanud. Me soovime sulle kõike head sellel õnne- ja pisaraterohkel teekonnal, mida emadus endast kujutab.

Tõenäoliselt liikus sinu peas raseduskuude jooksul palju küsimusi, nagu „Mis minu kehaga toimub?“ ja „Kas see on normaalne?“. Meil on sulle uudis: need küsimused saadavad sind veel pärast sünnitustki. Sinu kehas leiavad endiselt aset suured muutused ning hormoonid möllavad jätkuvalt. Võib kuluda tükk aega, enne kui harjumuspärane olukord taastub.

Paljudel värsketel emadel tekib kahtlus: „Kas ma suudan või isegi tahan veel kunagi seksida?“ Vastus sellele küsimusele on lihtne: jah!

Iseküsimus, millal see juhtub. Kõik naised on erinevad ja taastuvad eri tempos. Just seetõttu olemegi koostanud järgnevad nõuanded. See aitab sul paremini mõista oma taastumisprotsessi ja selle mõju oma libiidole. Lisaks anname mõningaid soovitusi ja nõuandeid, kuidas kergendada seda teekonda oma harjumuspärase seksika enesetunde poole.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 5. 11. 2010. 01:56