banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Seitse head põhjust seksimiseks

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Seitse head põhjust seksimiseks Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Seitse head põhjust seksimiseks,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Seitse head põhjust seksimiseks

Vastsed lapsevanemad kalduvad kergesti võtma omaks suhtumist, et seks on luksus, mis on mõeldud vaid nende jaoks, kellel on palju vaba aega ja energiat – nagu näiteks kõik sinu lastetud sõbrad. Tegelikult on seks aga äärmiselt kasulik tegevus!

Seitse põhjust, miks igal võimalusel linade vahel hullata:

  1. See on hea füüsiline treening. Seksimine kolm korda nädalas põletab aastas umbes 7500 kalorit – see on samaväärne 120 kilomeetri mahasörkimisega.

  2. See aitab organismi hapnikuga varustada. Hingeldamine ja õhkuahmimine suurendab hapniku kogust rakkudes, aidates elunditel ja kudedel korralikult funktsioneerida.

  3. See alandab kolesteroolitaset. Regulaarne seks aitab kolesteroolitaset pisut langetada ning suurendab nn hea kolesterooli osakaalu.

  4. See leevendab valu. Seks võib vähendada liigese-, kaela- ja peavalu. Mis veelgi parem, seksuaalse erutuse ja orgasmi ajal vabanevad hormoonid võivad isegi tõsta sinu valuläve.

  5. See leevendab stressi. Seks on üks tõhusamaid viise pingete maandamiseks – pealegi on see 100% looduslik.

  6. See võib tulla teie suhtele kasuks. Hellad puudutused tõstavad oksütotsiini ehk nn „kiindumuse hormooni“ taset.

  7. See on looduslike hormoonide allikas. Regulaarne seks aitab tõsta naise östrogeenitaset, hoida tema luud tugevana ja tupe seinad elastsemana.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 9. 01. 2010. 08:11