banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Viola T.C

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Viola T.C Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Viola T.C,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Viola T.C. OÜ meeskonna eesmärgiks on pakkuda oma teenuseid klientidele, kes väärtustavad oma aega, hindavad kaunist kodu ja selle ümbrust, puhtust ning mugavat elustiili.

Hea klient!

Sinu kodu on Sulle ja Sinu perele erilise tähendusega paik.

Oma kodu kujundades ja ehitades loome ise enda jaoks sellise paiga, kus saame kõige paremini puhata, lõõgastuda ja taastuda. Et kodus oleks hea energia, peab kodu olema korras ja puhas. Kord ja puhtus annab meie sõpradele ja külalistele ning ka meile endale võimaluse end hästi tunda ning seeläbi meie elujõudu suurendada.

Soovime aidata neid, kellel napib võimalusi (vahemaad, aeg) oma vanas eas või puudega pereliikmete ja sugulaste eest hoolitsemiseks, kuid kes soovivad siiki kindlad olla, et nendel oleks kõik vajalik olemas.

Viola T.C. OÜ meeskonna eesmärgiks on aidata inimestel ennast hästi tunda. Aitame neid, kes kiires elus ei leia aega argitoimetusteks, neid kel endal jõudu või tahtmist napib. Pakume oma teenuseid ka ettevõtetele-asutustele, kes vajavad abi ametikorterite või büroopindade korrashoiul.

Teenused

Hinnakiri

Kontakt

Aadress: Riia 90-14, Pärnu 80020
Telefon: 52 27 937 Taavi või 58 588 776 Merike
E-mail: viola@violatc.ee

 


 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 10. 03. 2010. 05:45