banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Mahukas lähiajaloo uurimus

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Mahukas lähiajaloo uurimus Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Mahukas lähiajaloo uurimus,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Võrku ilmus mahukas lähiajaloo uurimus

Aastail 1995-2001 kirjutatud Ahti Männi uurimusest "Valega ei saa taastada Eesti Vabariiki", mis seni oli levinud vaid CD-na, on nüüdsest saadaval ka veebiversioon.

Uurimus käsitleb kodanike komiteede liikumise ja Eesti Kongressi arenguid ning selle kirjutamist on osaliselt toetanud väliseesti fondid.

"Raamatu esimene osa „Illusoorne maailm” näitab tervikuna objektiivseid põhjusi (nii globaalseid kui ka lokaalseid), miks Eesti Vabariiki 80-ndate aastate lõpus ja 90-ndate aastate algul polnud võimalik juriidilise järjepidevuse alusel taastada ning millal ja kuidas on seda võimalik teoks teha. Raamatu teine osa „Reaalne mailm” näitab tervikuna aastail 1989-1995 Eestis toimunud aseainelisi protsesse, kus Eesti Vabariigi taastamise sildi all põlistati Venemaa okupatsioon Eestis, loodi nii Ida kui Lääne näpunäidete järgi n.ö. pseudoriik, mille eesmärk on jätkata genotsiidipoliitikat eesti rahvuse vastu eestlaste endi kätega ja juba ette nurjumisele määratud meeleheitlikku vastupanu antud kavale," kirjutab Ahti Mänd raamatu saatesõnas.

Peatükkide lingid:

I OSA "ILLUSOORNE MAAILM"

II OSA "REAALNE MAAILM"

Allikas: Nõmme valitsus
Kontakt: www.nommevalitsus.org

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 19. 03. 2010. 08:29