banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Kingiidee emadepäevaks

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Kingiidee emadepäevaks Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Kingiidee emadepäevaks,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Kingiidee emadepäevaks! Kinkekaart India peamassaa˛iks!

Energeetiline ravi naistele, meestele ja lastele.

    

Igapäevased massaa˛ikogemused näitavad, et India peamassaa˛ist peavad lisaks nooremale generatsioonile väga lugu ka seeniorid! Ja seeniorite endi sõnul on nende pea pärast massaa˛i tunduvalt  helgem!

ICM koosneb erinevatest massaa˛itehnikatest põhinedes peamiselt india peamassaa˛ile e champile. Champi on ajurveda (tõlkes: pikk elu) tarkusest välja kasvanud massaa˛i­liik, mida peetakse parimaks siselihaseid lõdves­­tavaks massaa˛iks.

Massaa˛i tehakse kas õliga või ilma õlita. Tavaliselt kasutatakse  kookose õli spetsiaalsete looduslike ürdisegudega. Vahel JOIK niisutavat õlimaski, mille koostiseks oliivõli, jojobaõli, Monoi de Tahiti õli (kookospalmi ja gardeenia õite õli), punase palmi õli, avokaadoõli, sheavõi, viinamarjaseemne õli, panthenol B-5 ja kaeraproteiin. Tulemuseks on meeldiv emotsioon, täielik lõdvestus, stressi maandus, energiakeskuste aktiivsem töö.

Seoses peaverevarustuse paranemisega kiireneb juuste kasv, väheneb nende välja langemine ja hallinemine. Kookoseõli idamaiste ürtidega toidab juuksejuuri - õhukesed juuksed muutuvad tugevamaks. Aktiveeruvad juuksesibulad, mis on paljudel inimestel uinuvas olekus. Koos toitumise ja elustiili muutusega, on võimalik nii mõnelgi inimesel taastada kadunud juuksed. Näiteks ahendab suitsetamine veresooni ja juuksed ei saa eluks piisavalt verd (laiali kantavaid toitaineid ja hapnikku).

ICM abil saab leevendust peavalule, väsinud silmadele ja kohisevatele kõrvadele. Tõuseb sooritusvõime – tulemuseks paremad õpitulemused ja äritehingute laabumine.

ICM hõlmab õlavöötme, kaela, pea ja lauba. Soovitav teha kuurina 5-10 korda 4x aastas. Õlimassaa˛i puhul on soovitav juukseid pesta ca 2 tundi pärast massaa˛i või järgmisel päeval. Kaasa võtta pea katmiseks kilemüts ja rätik või müts. Juuksed tuleb enne massaa˛i kammida ja juuksepikenduste korral on oluline meistrit hoiatada. Massaa˛i teeb meister kliendile istuvas asendis, andes vajadusel ümber rätiku ja kattes kliendi sooja tekiga.

Vastunäidustused, mille puhul soovitame ainult näomassaazi: tugevad vererõhuproblee­mid, epilepsia, vähk, ateroskleroos, põleti­kud või ajuvereringe häireid. Osteoporoosi ja psoriaasi korral soovitame nõu pidada arstiga.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 5. 05. 2010. 04:44