banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Sinu lugu

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Sinu lugu Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Sinu lugu,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Sinu lugu

Kallis lugeja

Me kõik seisame elus probleemide ees, millega me ei oska või ei suuda üksi toime tulla. Tunneme, et oleme suluseisus - kust saada abi, toetust, lohutust, nõuandeid teemadel, millest meil on raske rääkida. Kas meie probleemile leidub üleüldse lahendust? www.lapsevanem.ee usub, et lahendus leidub pea kõigele. Rubriigis Naiselt Naisele saab igaüks rääkida sellest, millest ta on kaua vaikinud ning saada tuge teadmisest, et ta ei ole üksi. Kusagil on siiski ilmselt keegi, kes on läbi elanud sama, mis Sina ning on nõus oma kogemusi Sinuga jagama. Kirjuta julgelt oma lugu-avaldame selle soovi korral anonüümselt. Samuti ei pea tundma hirmu negatiivsete kommentaaride ees-kontakti ja tagasisidet teistelt lugejatelt saad ainult siis, kui soovid avaldada oma meiliaadressi.

Selle nädala teema:

Toitumishäired - anoreksia, buliimia, ortoreksia ja pika Loe edasi

Meile on saatnud loo oma toitumishäirest ning võitlusest sellega Stella-Stiina, kes soovib oma kogemust ka Sinuga jagada. Ta loodab, et see annab ka teistele toitumishäire all kannatajatele julgust võidelda sellega ning pöörduda ravi saamiseks arsti poole. Siin on tema lugu:

Menstruatsioonieelsed päevad. PMSi lood Loe edasi

Kuidas teised naised PMSiga hakkama saavad? Kas nende lood sarnanevad teie looga? Leidke neist lugudest inspiratsiooni ja lohutust.
Premenstruaalne sündroom (PMS) – sümptomid, mis esinevad menstruatsioonitsükli teisel poolel ja kaovad menstruatsiooni algamisel. PMS-i iseloomustab: menstruatsioonile eelnev pingesolek, meeleolukõikumine, ärrituvus, unetus, letargia, peapööritus, rindade tundlikkus, higistamine, lihasvalud, kehakaalutõus, nahalööbed. PMS-i põhjused ei ole veel täielikult selged, ent arvatakse, et oluline osa on hormonaalse tasakaalu kõikumisel ja progesterooni tootmisel tsükli teisel poolel. Monofaasilised pillid vähendavad hormonaalse tasakaalu kõikumist ja seetõttu määratakse neid sageli PMS-i raviks.

Peggy, tüdruk moetööstusest, Berliinist
Claudia, ajakirja toimetaja ja lumelaudur, Austriast  
Jessica, kommunikatsiooniekspert, Pariisist  
Milène, graafiline disainer ja muusikaajakirjanik, Stockholmist

Kui mees töötab välismaal...

Saada meile oma lugu sellest, kuidas tuled Sina oma eluga toime ajal, mil mees viibib pikki perioode teises riigis. Kuidas hoiad Sina suhet püsiva ja värskena, kuidas väldid võõraksjäämist? Kirjuta meile, sest just Sinu lugu võib päästa kellegi suhte.

Kirju ootame meiliaadressil naiselt.naisele@kool.ee

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 19. 06. 2010. 09:49