banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood

lapsevanem-logo.gif

Brother

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Brother Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Brother,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

[ Õmblusmasinate ajalugu ] [ Brotheri ajalugu ]
[ Õmblusmasinad: Mehhaaniline õmblusmasin LS-2125 , Elektrooniline õmblusmasin Innov-is 50 ]

Brother

1908. aastal asutas jaapanlane Kenekichi Yasui firma nimega Yasui Sewing Machine Co. (Yasui Õmblusmasinate firma). Algselt tegeles firma vaid õmblusmasinate parandusega, väidetavalt Singeri masinate parandusega.

1925. aastal pärisid Kenekichi pojad firma ning nimetasid selle ümber Yasusi Brothers Sewing Machine Co-ks. Mõne aastaga firma laienb märkimisväärselt ning 1932. aastal õnnestub kodu-kasutaja õmblusmasinate masstoodang. 30-ndate alguses disainis üks vendadest, Jitsuichi Yasusi uuendusliku õmblusmasina , millel oli uuendatud haaraja.

1934. aastal hakkasid Singeri müügimehed Jaapanis streikima ning „tänu“ sellele avanes võimalus turul korralikult kanda kinnitada ja müüa Yasusi vendade uuendatud masinat.

Alles 1941. aastal loodi masinatele müügifirma Brother Sales ning aastaks 1947. alustati edukalt masinate eksporti välismaale. Müügitulemuste parandamiseks loodi 1954. aastal Brother International Corporation ning suunduti juba ka Ameerika turule. Samal aastal alustavad jaapanlased ka tikkimismasinate tootmist. Euroopa turule jõutab Brother aastal 1958.

Eestis alustati Brother õmblusmasinate müügiga 90-ndate alguses ja müügituumik on tänaseni praktiliselt sama. Tänane müüja on huvitaval kombel, samuti välja kasvanud just kunagisest Brother remondiosakonnast. Selline firma arenguskeem annab ostjale turvatunde võimalike tekkivate probleemide lahendamiseks. Kui müüa firma ka remondib müüdavat kaupa, peab ta olema vastutustundlik ja välistama kauba, mis ei ole kvaliteetne.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 21. 06. 2010. 00:43