banner_ardu-grill.PNG

et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Beebikool

Moekool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE

MEHELT MEHELE

Toidukool

Väikelaste kool

Põhikool

Ametikool / Kutsekool

Gümnaasium

Ülikool / Kõrgkool

Liikluskool / Autokool

Elukool / Elukestev õpeturvakood
lapsevanem-logo.gif

Matuselaen

Lapsevanem.ee - Sisukestev õpe lapsevanemale :: Matuselaen Matemaatika, füüsika, ajalugu, inimeseõpetus jne. Kõik selleks et abistada õppijat.Matuselaen,Matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort

Matuselaen ] [ Energialaen ] [ Koolilaen ] [ Tavalaen ] [ Kullalaen ]

Võrdlustabel ] [ Tähtajalise hoiuse taotlus ] [ Laenutaotlus ]

Matuselaen

Matuselaen on mõeldud lahkunud lähedase väärikalt viimsele teekonnale saatmiseks. Laenu saab võtta 3, 6, 9 või 12 kuuks. Laen tuleb tagastada igakuiste maksetega. Laenutaotlused vaadatakse läbi 48 tunni jooksul ja laenuintress on 21% laenu jäägilt, mis teeb kogusummalt aasta intressiks umbes 11,7%. Lepingutasu on 100 krooni. Matuselaen ei ole SMS-laen. Matuselaenu väljastab kodumaine sõbralik rahaasutus Tartu Hoiu-laenuühistu.

Matuselaenu on maksimaalselt võimalik võtta kuni 15 000 krooni. Ühekordne lepingutasu on 100 krooni. Kuna Tartu Hoiu-laenuühistu väljastab laene vaid oma liikmetele peab laenusaaja astuma ka Tartu Hoiu-laenuühistu liikmeks, mille eest tuleb tasuda 100 krooni sisseastumismaksu (tasutakse enne laenu väljastamist pangaülekandega Tartu Hoiu-laenuühistule) ning 500 krooni osamaksu (tasutakse järelmaksuga laenuperioodi jooksul koos laenu tagasimaksetega). Üle 10 000 krooni-suuruste laenude puhul on tarvilik ühe käendaja olemasolu. Vajadusel võib Tartu Hoiu-laenuühistu ka alla 10 000 krooni-suuruse laenu korral nõuda ka käendajat. 1 kuu jooksul laenu saamisest tuleb Tartu Hoiu-laenuühistule esitada Matuselaenu sihtotstarbelist kasutamist tõestavad kuludokumentide koopiad (nt. tšekk kirstu ostmise kohta).

Osamaks 500 krooni on liikme omand, mis annab laenuvõtjale laenuperioodi lõpuks Tartu Hoiu-laenuühistu kaasomaniku staatuse. Tartu Hoiu-laenuühistu kõik laenuvõtjad ja hoiustajad on Tartu Hoiu-laenuühistu liikmed ehk omanikud, kellel sõltumata kapitaliosalusest on igal ühel üks hääl: nad omavad õigust kaasa rääkida ühises otsustusprotsessis, ühistu juhtimises ning tulevaste kasumite jagamisel tingimusel, et kõik kohustused ühistu ees on korrektselt täidetud.

Laenuperioodi lõpuks on Matuselaenu võtja:

  • maksnud tagasi laenu
  • kogunud osamaksu näol säästu 500 krooni ning saanud Tartu Hoiu-laenuühistu täieõiguslikuks liikmeks
  • tõestanud oma sobivust edasiseks majanduslikuks koostööks ja suhtluseks Tartu Hoiu-laenuühistuga nii laenude, hoiuste, arvelduste kui ka muude teenuste osas.

 

Matuselaenu taotlema

Tartu Hoiu-laenuühistu liikmeks astumise avaldus

Miks on kasulik võtta just Matuselaenu Tartu HLÜ-st? Vaata võrdlustabelit erinevate kommertspankade, SMS-laenu ja Tartu HLÜ vahel. Laenude võrdlustabel

Matuselaenu näidismaksegraafik

 

Lisainfo

Telefonidelt 7407 132; 56 221145
e-posti aadressilt laen@kool.ee
või Tartu Hoiu-laenuühistust

 

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 4. 11. 2010. 03:19